Jennifer Lawrence – najlepšie platená herečka na svete a múdra podnikateľka

Jennifer Lawrence je jednou z najúspešnejších herečiek svojej generácie. Vo veku iba 28 rokov bola už štyrikrát nominovaná a v roku 2013 získala Oscara. Vybudovala si filmovú kariéru, v ktorej skutočne veľa ľudí žiarli. Obvykle sa zúčastňuje veľkých filmov o superhrdinoch, ktoré jej poskytujú dobrý príjem. Ďaleko od svetiel a kamier rada táborí a pripravuje indie jedlo. Presne to urobila v úspešnom filme „Hunger Games“ (pôvodný názov „Hunger Games“). Tento film z nej urobil hviezdu. Veľmi úspešne hrá aj v drámach ako „Playbook Silver Linings“ a „American Hustle“. Aj vo svojej krátkometrážnej biografii má stále veľa filmov, ktoré vyčnievajú z masovej filmovej produkcie.

Jennifer Lawrence je vo svojich 28 rokoch najlepšie zarábajúcou herečkou na svete.

Jennifer Lawrence

Najlepšie zarábajúca herečka Jennifer Lawrence na svete (2)

  • Jennifer Lawrence sa rozhliada po luxusnej nehnuteľnosti v NY

Podľa Forbes zarobila filmová hviezda v roku 2018 pred poplatkami a zdanením niečo pod 52 miliónov amerických dolárov, čo je viac ako všetky jej kolegyne. Nedávno predala svoj prvý byt v Santa Monice v Kalifornii. Herečka kúpila dvojizbový, dva a pol kúpeľňový mestský dom za 879 000 dolárov v roku 2006, dlho predtým, ako získala Oscara za úlohu v romantickej komédii Playbook Silver Linings. Teraz chce opäť investovať do štýlovej nehnuteľnosti a postaviť si luxusné hniezdo v srdci najväčšieho mesta USA.

 Nájdete tu dokonalú rovnováhu medzi luxusom a stresujúcim pracovným životom.

Jennifer Lawrence najlepšie platená herečka na svete v luxusnom apartmáne v NY

  • Nasledujúce vlastnosti by mohli byť zaujímavé pre Jennifer Lawrence:

Jennifer Lawrence už prejavila záujem o luxusný byt v New Yorku. Cena tohto luxusného domu sa pohybuje okolo 50 miliónov dolárov a zahŕňa 2 spálne a 3 kúpeľne a jednu vaňu. Dom má rozlohu 421 metrov štvorcových. V hoteli Ritz Carton New York na 50 Central Park South je 12 takýchto bytov. Z hotela si majitelia apartmánov taktiež užívajú nádherný panoramatický výhľad na park.

 Alebo nehnuteľnosť v Hamptons, kde žijú známe osobnosti.

Jennifer Lawrence je najvyššie platenou herečkou na svetovom majetku v Hamptons

Táto nehnuteľnosť South Hampton, NY s rozlohou 680 štvorcových stôp je kótovaná na 50 miliónov dolárov a má 12 spální a 9 kúpeľní. Ako skutočná celebrita by Jennifer Lawrence mala mať domov aj v Hamptons. Prvýkrát za 55 rokov existujú 4 akre súkromného pozemku s chránenou fasádou a možnosťou postaviť v Hamptons nádherný plážový dom.

Pre ktorý majetok sa víťazka Oscara a najlepšie platená herečka na svete rozhodne, však necháme na jej vôli.

Jennifer Lawrence je v Hollywoode veľkou víťazkou.

Najlepšie platená herečka Jennifer Lawrence na svete

Jennifer Lawrence najlepšie platená herečka na svete Dobrá podnikateľka

Lawrence najlepšie platená herečka na svete, dobrá obchodná žena