Jennifer Lopez má už 50!

Známa a populárna hudobná diva Jennifer Lopez mala v stredu 24. júla 50 rokov. To ale nie je dôvod na paniku, pretože Latina vyzerá oslnivo nádherne a jej hudobná kariéra je stále na výslní. Rovnako sa zdá, že sa jej osobný život dostal do rovnováhy po zasnúbení s bývalým hráčom bejzbalu Alexom Rodriguezom. „La Lopez“ tvrdo pracovala na každom úspechu a chce v tom pokračovať. Túto stredu si vzala iba deň voľna, ale na druhý deň už mala pred publikom v Miami javiskové vystúpenie. Speváčka navyše vyrobila špeciálny darček k 50. narodeninám. Chystáte sa absolvovať celé svetové turné, najskôr cez USA, potom sú v auguste naplánované koncerty v Rusku, Egypte a Turecku.

 Aj vo veku 50 rokov Jennifer Lopez vyzerá perfektne a svojou temperamentnou hudbou očaruje svojich početných fanúšikov.

Jennifer Lopez 50 -ročná perfektný vzhľad veľa šťastia ako speváčka

Všade J.Lo fascinuje publikum a početných fanúšikov svojim dokonalým vzhľadom a špičkovým tvarom. Vo veku 50 rokov však nevyzerá o deň staršie ako pred 20 rokmi. Len málo ľudí zo svojho blízkeho kruhu priateľov vie, čo sa za tým vlastne skrýva, a to tvrdá fyzická práca, veľa disciplíny a železná vôľa. A veľa ženskej sily! Vďaka týmto črtám jej osobnosti by Latina mohla urobiť veľké meno na hudobnej scéne po celom svete.

Jej 50. výročie je dostatočným dôvodom na to, aby ste sa pozreli späť na rušný život speváčky so všetkými jej vzostupmi i pádmi.

Každý koncert J.Lo je veľká udalosť …..

Jennifer Lopez, 50 -ročná, dokonalá vizáž, každý koncert veľký úspech

 Hudobná diva neúnavne tancuje a spieva hodiny na pódiu.

Jennifer Lopez, 50 -ročná, neúnavne spieva a tancuje hodiny na pódiu

  • Od Bronxu po veľkú hudobnú scénu alebo ako si Jennifer Lopez vybudovala kariéru

Dnes je profesionálny a osobný život J.Lo plný lesku a pôvabu. Napriek tomu si stojí za svojimi pokornými koreňmi a stotožňuje sa s „Jenny z bloku“. Pochádza z rodiny portorikánskych prisťahovalcov a vyrastala v newyorskom Bronxe. Tam Jennifer Lopez, rovnako ako jej dve sestry, navštevovala katolícku dievčenskú školu a absolvovala prvé hodiny tanca a spevu. Jej spoluhráči z Bronxu ju nazývali „Supernova“. Keď mala 18 rokov, tancovala v nočných kluboch na Manhattane a stala sa tanečnicou v pozadí v skupine Janet Jackson. Vášnivá J.Lo však nechcela byť v tieni superstar a skúsila šťastie v malých filmových úlohách. V roku 1997 prelomila ako herečka s titulnou úlohou vo filmovej biografii „Selena“..

 Po hereckom úspechu prelomila aj ako speváčka.

Jennifer Lopez 50 -ročná dokonalá podoba malých rolí potom prelomila ako speváčka

Herectvo Jennifer Lopez nestačilo, pokračovala v práci na speváckej kariére. Ich prvý album teda vyšiel na prelome tisícročí. „On the 6“ propagovalo latinskoamerickú hudbu a vydláždilo cestu k úspechu ďalším umelcom, ako sú Enrique Iglesias a Ricky Martin. Zabávačka sa stala pozitívnym príkladom, pretože sa dokázala presadiť v USA. Jej single „If You Had My Love“, „Waiting for Tonight“ a „Let’s Get Loud“ sa stali megahitmi, predali sa sedem miliónovkrát a priniesli spevákovi množstvo ocenení..

Jennifer Lopez sa na javisku vždy teší veľkému úspechu.

Jennifer 50 -ročná dokonalá podoba na každom koncerte veľký úspech

 Veľa sa spieva a tancuje!

Jennifer Lopez 50 rokov perfektný vzhľad Koncert veľa tanca a hudby

  • Jennifer Lopez mala doteraz turbulentný súkromný život

Súbežne s jej hudobnou kariérou bol turbulentný aj súkromný život J.Lo. Jej prvé manželstvo s čašníkom Ojani Noa netrvalo ani rok. Potom bola v rokoch 1999 až 2001 šťastne vo vzťahu s rapperom P. Diddym. V septembri 2001 sa vydala za tanečníka Chrisa Judda, ale ich druhé manželstvo trvalo len niekoľko mesiacov. Po rozvode sa zasnúbila so známym hercom Benom Affleckom, ale dvojica Bennifer sa čoskoro rozišla. Tretie manželstvo Jennifer Lopez bolo zatiaľ najdlhším – od júna 2004 do júla 2011 bola so spevákom Marcom Anthonym. Z tohto tretieho manželstva J.Lo. dvojčatá Emma a Maximilian. Po treťom rozvode mala speváčka vzťah s tanečníkom Casperom Smartom do roku 2016 a krátko potom s kanadským rapperom Drakeom.

V marci Jennifer Lopez a Alex Rodriguez oslávili zásnuby.

Jennifer Lopez má 50 rokov, perfektný vzhľad v marcovom zasnúbení s Alexom Rodriguezom

Ich zásnuby v marci tohto roku boli pre fanúšikov hudobnej divy prekvapením. Jennifer Lopez a Alex Rodriguez však vyzerajú navzájom veľmi šťastne a spokojne. Obom hrdličkám držíme palce a prajeme veľa šťastia na svete!

 Všetko najlepšie k narodeninám Jennifer Lopez!

Jennifer Lopez, 50 -ročná, perfektný vzhľad, všetko najlepšie k narodeninám

 Dokonalý vzhľad aj po 50 -tke.

50 -ročná dokonalá vizáž Jennifer Lopez vyzerá ako pred 20 rokmi

Máme radosť z každého úspechu a hudobného ocenenia od obľúbenej Latiny!

Jennifer Lopez, 50 -ročná, perfektný vzhľad, veľa šťastia, množstvo hudobných ocenení