Kate Hudson – na šou Michaela Korsa a narodeniny Jennifer Aniston

V uplynulých dňoch bola Kate Hudson na dvoch veľmi dôležitých udalostiach. Na jednej strane to bola módna prehliadka jesennej kolekcie od Michaela Korsa a na druhej strane – 50. narodeniny Jennifer Aniston. Využime príležitosť a pozrime sa na tieto dve udalosti trochu z ich perspektívy!

Kate Hudson žiarila na šou Michaela Korsa

kate hudson m kors show

Obrázky z narodenín Jennifer Aniston

Na narodeninovej párty Jennifer Aniston platil zákaz fotografovania, takzvaná „politika bez fotografií“. Kate Hudson to však nedodržala a nemalo to pre ňu žiadne negatívne dôsledky. Áno, vzala si niekoľko priateľov a mala niekoľko miest na zverejnenie fotografií.

Večierok by bol vynikajúci, dodala Kate Hudson.

Jen a Kate spolu zrejme dobre oslavovali

kate hudson na jens party

Žiadna „nová matka“

Pri narodení nového dieťaťa Kate Hudsonovej buďte veľmi opatrní! Pretože vôbec nemá rada, keď ju niekto nazýva „čerstvá matka“. „Som matkou od svojich 23 rokov,“ povedala Kate. Boli tam aj Michael Douglas, Kerry Washington a Catherine Zeta Jones. Presne takto Carys a Bella Hadid. Podľa Kate Hudson noc pred šou kvôli dieťaťu prakticky nespala.

Kate Hudson sa nedávno opäť stala matkou

kate hudson malé dieťa

Kate Hudson vo svojej vynikajúcej forme po pôrode

Krátko po pôrode je Hudson v nádhernej forme. Bola tiež súčasťou módnej prehliadky Michael Kors. Na otázku, ako to vlastne dosiahla, zdôraznila, že wellness a relaxácia sú dôležitejšie ako čísla (pravdepodobne odkazujúce na kalórie). Nie je však vôbec ľahké dostať sa opäť do dobrej kondície. Na to by ste museli vynaložiť veľké úsilie.

„Wellness“ je jej tajomstvom dobrej formy vo všetkých fázach života

baby sprcha kate hudson priateľky

 Priyanka Chopra a Kate na módnej šou Michael Kors

kate hudson s priyanka chopra

Kate a Michael Kors – tím na dlhý čas

michael kors a kate hudson

Kate je pár týždňov po pôrode v perfektnej forme

publikum new york fashion show kate hudson