Kate Middleton a jej nový štýl – úspešný príbeh a inšpirácia

V posledných mesiacoch nový štýl Kate Middleton veľmi videli fanúšikovia a módni kritici. Jasné, elegantné línie charakterizujú jej outfity a rada používa šikovne vybrané neutrálne odtiene, ktoré zvýrazňujú jej ženskosť a zároveň veľmi vysokú úroveň. Napríklad na udeľovaní cien BAFTA Awards ukradla šou svojimi úchvatnými bielymi šatami. Celkovo sú pri výbere šiat obzvlášť nápadné dlhšie rovné línie outfitov Kate Middleton. Zdôrazňuje sa teda elegancia a výhody postavy Kate. Prispieva k tomu aj účes Kate Middleton s jej skvelými, dlhými kučerami.

Kate nosila tohto veľkého kľúča na Cene BAFTA!

kate biele šaty dlhé

Kate Middleton ako inšpirácia

Kate Middleton je matkou troch detí a má teraz viac ako 35. Vďaka svojmu úžasnému vzhľadu je inšpiráciou pre mnohé ženy na celom svete. Očividne nie je nemožné viesť intenzívny životný štýl a zachovať si vynikajúci štýl a mladú, živú charizmu..

Jedna zo značiek, ktoré si rada vyberá Alexander McQueen, Gucci, Missoni.

William a Kate vyzerali na udeľovaní cien BAFTA nádherne

Kate Mddleton so svojim manželom

Web Kate Middleton na Twitteri

Sociálne siete sú samozrejme veľmi užitočné pri pozorovaní nového štýlu Kate Middleton zblízka. Susan E Kelly sa konkrétne týka profilu Kate na Twitteri a evidentne sa snaží túto úžasnú transformáciu lepšie ilustrovať. Zmena štýlu určite súvisí aj s tým, že sa chce na verejnosti cítiť príjemnejšie. V moderných outfitoch chce pohodlne kráčať a zároveň vyzerať úchvatne. Dosahujú to dlhé šaty a sukne, ktoré sa vyznačujú rovnomerne nariasenými záhybmi, ako aj klasické strihy dokonale prispôsobené vášmu telu. Každý očarujúci outfit dotvára veľmi dobrý výber farieb a textílií.

Táto fotka je z roku 2017 a už vtedy Kate prejavovala lásku k dlhým šatám. Teraz ovláda svoj šatník.

Kate Middleton s princom Williamom

Kate si vyberá účesy, ktoré jej dodajú mladistvý vzhľad

Kate Middleton s Williamom

Štýl Kate je v porovnaní so štýlom ostatných elegantných dám

Middleton skvelé oblečenie

Dlhé vlasy s kučerami – vďaka nim Kate vyzerá mladšie!

Krásne večerné šaty od Kate Middleton