Katie Holmes a Jamie Foxx sa odteraz pôjdu každý svojou cestou

My v redakcii Freshideen, rovnako ako naši početní čitatelia, sme neustále pripravení na nečakané správy zo života hviezd a celebrít. Napriek tomu nás odlúčenie od herečky Katie Holmes (40) a jej rapperovho priateľa Jamieho Foxxa (51) prekvapilo. Obaja sú známi a obľúbení, o ich vzťah je veľký záujem. Podľa dobre informovaných zdrojov sú Katie Holmes a Jamie Foxx vo vzťahu už šesť rokov. Svoj vzťah sa zatiaľ úspešne pokúšali udržať mimo očí verejnosti. Veľa o tom teda nevieme. Aj na oficiálnych akciách sa obe hviezdy objavili spolu iba raz. To bolo v máji tohto roku na Met Gala v New Yorku. Tam prelomili tajomstvo a prvýkrát sa spolu odfotili. Bol to ich debut vo dvojici. Teraz by malo byť všetkému koniec s Katie Holmes a Jamie Foxx. Ťažké uveriť!

 Katie Holmes bola vo vzťahu s rapperom Jamie Foxxom šesť rokov.

Katie Holmes a Jamie Foxx sa po šiestich rokoch vzťahu rozišli

 Rozišli sa krátko po svojom párovom debute na tohtoročnom Met Gala.

Katie Holmes a Jamie Foxx sa rozišli krátko po svojom párovom debute na Met Gala v New Yorku

  • Aký mohol byť dôvod rozchodu medzi Katie Holmes a Jamie Foxx??

Rozchod medzi Katie Holmes a Jamie Foxx je aktuálnou témou v Hollywoode a logicky dominuje svetu Twitter. Roky boli len klebety a tajné dátumy plus niekoľko paparazzi fotografií oboch. Svoju lásku zverejnili v máji na Met Gala, ale to trvalo len krátko. Potom sa hovorilo o podvádzaní Jamieho Foxxa. Na druhý deň sa rapper ukázal na večierku s mladou modelkou menom Sela Vave (21) v Los Angeles, zatiaľ čo Katie Holmes bola v New Yorku. Známy spôsob, akým rapper sprevádza mladú nadchádzajúcu speváčku, mnohých privádza k záveru, že vzťah s Katie Holmes sa skončil. Niektorí dokonca majú podozrenie, že sa utešuje odlúčením od herečky. Mladá modelka Sela Vave ešte nemá ani polovicu speváčkinho veku. Chce však urobiť kariéru speváčky a herečky.

 Táto fotka Jamieho Foxxa a Sely Vave rýchlo obletela svet.

Odlúčená párty Katie Holmes Jamie Foxx s modelkou Selou Vave v intímnom vzťahu

Sela Vave je mladá modelka, ale chce tiež začať ako herečka a speváčka, najmä s pomocou a podporou Jamieho Foxxa.

Rozchod Katie Holmes Jamie Foxx Sela Vave 20-ročná modelka chce začať ako speváčka herečky

  • Katie Holmes nemá na mužov veľké šťastie

Dawson’s Creek Acting Ring má za sebou dobrú kariéru vo filme a je známa svojimi úlohami na Broadwayi, ale jej osobný život sa nevyvíja dobre. Krátko bola zasnúbená s dlhoročným priateľom Chrisom Kleinom, ale v roku 2004 zásnuby prerušila. V apríli 2005 začala vzťah s hollywoodskou hviezdou Tomom Cruisom a po dvoch mesiacoch sa vydala za slávneho scientológa. V tomto manželstve sa však vraj cítila príliš obmedzená. Manželova závislosť na ovládaní ju predovšetkým dostala pod tlak. Tom Cruise chcel ovládať svoje telefóny a kreditné karty, hovoria spoloční priatelia. Katie Holmes sa rozviedla po šiestich rokoch rodinného života. Prešla ale náročným rozvodovým procesom. Potom opustila Los Angeles a žije so svojou dcérou Suri ďaleko od Toma Cruisa, konkrétne v New Yorku. V tom čase sa jej rozvod dostal na titulky médií.

Katie Holmes nemá šťastie na mužov vo svojom živote.

Katie Holmes Jamie Foxx sa po rozvode po šiestich rokoch rozišla aj s Tomom Cruisom

Šesť rokov trval aj jej vzťah s Jamie Foxxom. Vaši priatelia si myslia, že obe hviezdy sú príliš protikladné a veľmi sa k sebe nehodia. Rapper je známy svojimi mega večierkami, je to extrovertný blázon. Katie Holmes má naopak imidž čistoty. O svoju dcéru sa stará sama, rada chodí do divadla a trávi veľa času so svojou matkou. Niektoré fotky paparazzov ju však ukazujú s Jamiem Foxxom a herečka na nich vyzerá šťastne. Preto zostáva záhadou, čo presne môže byť dôvodom rozchodu medzi Katie Holmes a Jamie Foxx. Musíme byť trpezliví, pretože ani jeden zatiaľ k tomu nevzniesol žiadne pripomienky ani oficiálne správy. Jedného dňa to však vyjde najavo!

Spoločný čas s rapperom Jamie Foxxom sa skončil.

Rozchod Katie Holmes Jamie Foxxovej spolu skončil

Katie Holmes a Jamie Foxx zažili skvelé chvíle.

Katie Holmes Jamie Foxx sa lúči s krásnymi chvíľami

 Ale odhodila ho.

Katie Holmes a Jamie Foxx po šiestich rokoch vzťahu prerušujú dramatický koniec