Keira Knightley hovorí o výzvach materstva

Na druhý deň Keira Knightley hovorila na verejnosti o svojej skúsenosti ako matky. Toto obdobie označila za fyzický a emocionálny maratón. Hneď: váš najnovší film – Colette sa teraz dostala do kín na celom svete a jej téma úzko súvisí s úlohou žien v spoločnosti. Keira Knightley sa tam dostala francúzska spisovateľka Sidonie-Gabrielle Colette hral. V rozhovore pre časopis „Balance“ uviedla, že cíti zodpovednosť prispievať k vytváraniu rovnakých príležitostí vo svete.

Knightley hrá Colette – jej posledný film

keira knightley v historickom filme

Keira Knightley vo svete, v ktorom dominujú muži

V tom istom rozhovore Keira Knightley zdôrazňuje, že žijeme vo svete, v ktorom dominujú muži. Podľa jej názoru by sme sa mali viac rozprávať o všeobecných skúsenostiach žien a postaviť sa proti potláčanej ženskosti v trvalej kultúre. O materstve hovorí ako o veľmi komplikovanej úlohe.

 Napriek svojej dobrej sociálnej situácii to s vychovávaním svojho dieťaťa nemá obzvlášť ľahké. Herečka priznáva, že má neuveriteľne veľké sociálne privilégiá. Herci si napríklad môžu ľahko dovoliť pomoc pri starostlivosti a materstvo je stále sakra ťažké. Samozrejme, zdôrazňuje, že to v žiadnom prípade neznamená, že by svoje dieťa málo milovali. Myslí si, že je férové ​​a dôležité zažiť vo vzťahu typické poruchy spánku a problémy.

Keira Knightley s celou rodinou

keira knightley so svojim dieťaťom

Takto sa Keira Knightley vyrovnáva so stresom

Ako sa Keire Knightley v tejto situácii nakoniec podarí prekonať fyzický a psychický stres? Podľa vlastných slov si neustále pripomína, že stále bojuje. Sama o sebe hovorí, že robí to najlepšie, čo môže. Navyše, Keira Knightley sa obzerá do minulosti a spomína na prekonávanie ťažkých depresií vo svojich mladších rokoch medzi 19.-23. rokom a obzvlášť, keď mala 22 rokov, keď prakticky skolabovala. V tom čase, hovorí herečka, mala pocit, akoby sa všetko rozpadlo na kusy. S pomocou terapeuta opäť videla vo svojom živote svetlo. Pozitívne sa poučila aj z duševných porúch.

Iste, takéto osobné správy o materstve a psychických krízach od žien sú veľmi cenné. Mnohým ženám na svete by ste pomohli lepšie sa s týmito výzvami vyrovnať samy.

Knightley na oficiálnej akcii

keira knightley so svojim manželom na jednom obrázku

Keira – tehotná a so svojim manželom

keira knightley tehotná so svojim manželom

Knightley zostáva elegantná aj počas materstva

keira knightley skvelý obraz filmovej hviezdy

Napriek všetkým privilégiám je materstvo podľa Keiry Knightleyovej ťažké

skvelý obraz herečky keiry knightley

Ako sa bude odteraz vyvíjať materstvo pre Keiru Knightley?

rozmanitý vzhľad keira knightley