Kultový režisér Quentin Tarantino sa stane prvýkrát otcom

Hviezdny režisér Quentin Tarantino sa stane prvýkrát otcom vo veku 56 rokov! S manželkou Daniellou Pickovou, ktorá je o 21 rokov mladšia, čakajú prvé spoločné dieťa. Známy filmár a izraelský spevák oznámil radostnú správu v stredu 21. augusta počas spoločnej tlačovej správy. „S veľkým potešením“ môžu oznámiť, že čakajú dieťa, citoval americký portál celebrít „Ľudia“. Títo dvaja neposkytli ďalšie podrobnosti, ako napríklad pohlavie dieťaťa alebo predpokladaný termín pôrodu. Quentin Tarantino a Daniella Pick zviazali uzol na tradičnom židovskom obrade v Beverly Hills v novembri 2018. Pre obe hviezdy ide o prvé manželstvo. Deväť mesiacov po svadbe sú teraz potomkovia!

 Quentin Tarantino a jeho manželka Daniella Pick v Cannes 2019.

Manželka Quentina Tarantina Daniella vyberá šťastie v Cannes 2019

  • Zaujímavosti zo súkromného života Quentina Tarantina

Dvojica Quentin Tarantino a Daniella Pick sa zoznámila v roku 2009 na filmovej premiére svojho filmu „Inglorious Basterds“ v Tel Avive. Daniella je dcérou popového speváka a skladateľa Svika Picka, ktorý je v Izraeli známy a milovaný. Na festivale v Jeruzaleme 2009 Tarantino predstavil svoj kontrafaktuálny vojnový film, ktorý bol do roku 2012 jeho najväčším finančným úspechom.

Po tomto letmom zoznámení sa Quentin Tarantino a Daniella Pick oddelili. Oficiálne sa ich romantický vzťah začal o niekoľko rokov neskôr. Režisér teraz usilovne pracuje, a ako sám hovorí, jeho práca ho časovo úplne napĺňa. V priebehu rokov to však malo veľa priateľiek, ale so žiadnou sa nikdy nespájal. V roku 2015 sa Quentin a Daniella opäť stretli a bolo to dobré! Zásnuby oslávili v septembri 2017.

Obe hviezdy budú čoskoro rodičmi!

Manželka Quentina Tarantina Daniella Picková v Babyglücku sa z oboch hviezd stane rodičmi

Zásnuby dvojice boli pre hollywoodske hviezdy ako stretnutie celebrít. Boli tam napríklad hviezdy ako Bruce Willis, Samuel L. Jackson a Uma Thurman. Bola to veľkolepá párty, dokonca väčšia ako skutočná svadobná oslava. Nasledovalo to v Los Angeles v novembri 2018, ale bolo to skromnejšie pred intímnym obradom v židovskom štýle.

 Teraz sú Quentin Tarantino a jeho manželka Daniella Pick „vo vytržení“ zo svojho detského šťastia!

Manželka Quentina Tarantina Daniella Pick v šťastí detí, čoskoro z nich budú rodičia

  • Quentin Tarantino sa stal svetoznámym vďaka svojim autorským filmom

Tarantino nie je len známy režisér. Pretože nielen režíruje, ale aj píše scenáre, produkuje svoje filmy a často sa aj sám objavuje. Krátko sa napríklad predstavil v pozadí v Pulp Fiction, Reservoir Dogs, Four Rooms, Death Proof, Inglorious Basterds, Django Unchained a Kill Bill. Jeho filmy sú navyše často prepojené určitými ochrannými známkami alebo narážkami. Hudba má v jeho filmových produkciách osobitné miesto. Za svoju doterajšiu tvorbu získal dvakrát Oscara a Zlatý glóbus a taktiež získal Zlatú palmu na medzinárodnom filmovom festivale v Cannes.

Režisér s Leom DiCapriom a Margot Robbie v Cannes 2019.

Quentin Tarantino v Cannes 2019 Leonardo DiCaprio Margot Robbie

Quentin Tarantino často točí so známymi hercami, ktorých do svojich filmov najíma niekoľkokrát. To je prípad aj jeho najnovšej inscenácie „Once Upon a Time … in Hollywood“. Krátko pred svadbou na konci novembra 2018 režisér dokončil natáčanie tohto filmu. Film mal premiéru v Cannes v máji tohto roku. Hrajú tam veľké hollywoodske hviezdy ako Brad Pitt, Leonardo DiCaprio a Margot Robbie. Film sa odohráva v Los Angeles v roku 1969 a od začiatku augusta teší divákov i filmových kritikov. Štatistiky ukazujú, že po prvom víkende film prilákal do kín v Nemecku okolo 500 000 ľudí a vlámal sa tak cez 4,5 milióna eur. Záujem oň rastie a „Unce Upon a Time …. V Hollywoode „má najväčšiu šancu stať sa hitom filmu. Režisérovi Quentinovi Tarantinovi držíme palce a blahoželáme k neskorému otcovstvu!

Teraz si Quentin Tarantino môže dať dlhšiu prestávku od filmovania …

Quentin Tarantino, známy filmár, sa stane prvýkrát otcom vo veku 56 rokov

… a sústrediť sa na jeho manželský život a úlohu otca.

Quentin Tarantino známy filmár, šťastie neskorého dieťaťa, vo veku 56 rokov, otec prvýkrát