Lauren Hutton kradne šou počas uvedenia novej kolekcie Valentino

Pred niekoľkými dňami bola predstavená nová kolekcia Valentino. Ako vždy sa zúčastnilo veľa celebrít z módnej elity. Patrili medzi ne Gwyneth Paltrow, Heidi Klum, Celine Dion a Naomi Campbell. Nechýbala ani legendárna Lauren Hutton, ktorá sa stala skutočnou senzáciou tejto udalosti.

Lauren ukazuje krásu v každom veku

správy o celebritách laura hutton pre Valentina

Takto bola oblečená Lauren Hutton

Lauren Hutton bola oblečená v zelených šatách a zároveň mala na sebe oranžové topánky a červené rukavice. Lauren Hutton má v súčasnosti 75 rokov a zostáva obľúbenou v odvetví, kde je veková diskriminácia veľmi vysoká. V roku 2017 predstavila časť kolekcie spodnej bielizne Calvin Klein.

Minulý rok sa opäť zúčastnila prezentácie kolekcie Bottega Veneta. Tam bola tiež vrcholom spolu s Gigi Hadid. Bola z toho nadšená a zdieľala to vtedy na Instagrame. Medzi komplimenty, ktoré spomenula, boli Krásny duch. V roku 2010 bol Hutton spolu s Beyonce aj modelom pre Toma Forda.

Gigi Hadid je hrdá na to, že sa môže s Lauren deliť o pódium

správy celebrít skvelá módna prehliadka

Kariéra Lauren Huttonovej v skratke

Veľká kariéra Lauren Huttonovej prvýkrát vyvrcholila v roku 1960. V tom čase sa presťahovala do New Yorku a začala svoju kariéru. V roku 1973 podpísala zmluvu s Revlonom na milión dolárov. Po roku však musela spoločnosť opustiť, pretože vo veku necelých 40 rokov bola považovaná za príliš starú na to. Laura Hutton sa k tomuto incidentu podrobne vyjadrila v rozhovore. V čase, keď ste mali 36 alebo 37 rokov, ste boli považovaná za príliš starú, hovorí. V tom čase Revlon nechcel inzerovať kozmetiku prostredníctvom ženy vo veku 40 rokov, hovorí Hutton. Dôvodom bolo presvedčenie, že ženy nad 40 rokov nepoužívajú make-up. Podľa Lauren Huttonovej je to len kozmetická spoločnosť, ktorá v skutočnosti nevedela nič o ženách. Odvtedy uplynulo takmer 40 rokov a vo svete módy sa v tomto smere očividne veľa zmenilo. Svedčí o tom aj posledná Valentinova módna prehliadka.

Lauren Hutton je obľúbený model doplnkov

tašky a doplnky novinky celebrít laura hutton

Takto vyzerala Lauren, keď bola mladá

archív noviniek celebrít laura hutton

V 40 rokoch bola Lauren na Revlona príliš stará

novinky celebrít laura na skale

Hutton bola a stále je klasická kráska

novinky celebrít biele šaty

Pri modeloch, ako je Lauren, diskriminácia na základe veku v posledných rokoch ustúpila

skvelé správy o celebritách

Lauren je stále skvelým modelom spodnej bielizne

spodná bielizeň ženy nad 60 rokov celebrity novinky

Čiernobiele obrázky nádherne predvádzajú krásu Lauren

biely outfit laura hutton správy o celebritách