Liam Neeson – Rasistické svedectvo hrozí zničením jeho kariéry

V posledných dňoch sa vedú búrlivé diskusie o škandalóznom vyhlásení Liama ​​Neesona. Herec je okrem iného známy svojou úlohou vo filme Hviezdne vojny. Počas rozhovoru otvorene hovoril o svojich pocitoch po znásilnení jeho priateľom. Hovorí sa, že ju znásilnil černoch a vraj to v ňom na chvíľu vyvolalo nenávisť voči černochom..

V niekoľkých rozhovoroch sa Liam Neeson pokúsil ospravedlniť

liam neeson hovorí k publiku

Čo bolo tvrdením, ktoré vyvolalo toľko kontroverzií?

Neeson povedal, že po incidente chodil s vrahom asi týždeň po ulici a dúfal, že ho černoch vyprovokuje, aby ho mohol poraziť. Rozhovor bol uverejnený v The Independent tento pondelok.

Herec povedal, že bol tak prekvapený svojou vlastnou reakciou. Povedal, že nie je rasista a je zo seba sklamaný, že reagoval tak neférovo a agresívne.

Koniec jeho Kerriere prišiel predčasne?

škandál okolo rozhovoru liam neeson

Je to koniec jeho filmovej kariéry?

Niektorí veria, že toto vyhlásenie by viedlo k predčasnému ukončeniu kariéry Liama ​​Neesona. Komentár Evy Simpsonovej z Daily Mirror sa uberá týmto smerom. Ostatní novinári a kolegovia však pre herca prejavujú pochopenie. Pretože svojou otvorenosťou otvorene riešil záludnú tému, ktorej sa často vyhýbajú kvôli strachu z presvedčenia. Dokonca aj ľudia, ktorí sa vyhlasujú za vynikajúcich, sa zdajú byť rasistami na podvedomej úrovni. V kritických situáciách, ako je táto od Liama ​​Neesona, sa tieto potlačené pocity objavia. Nie je to skutočne odvážne zo strany Liama ​​Neesona začať o tom verejnú diskusiu?

Liam Neeson je známy predovšetkým zo Star Treku

liam neeson hovorí o filme

Má však aj ďalšie známe úlohy …

liam neeson vo filmovej scéne

Je ťažké si predstaviť, že dobrý obraz je možné tak rýchlo zničiť

liam neeson v epizóde star treku

scéna zo Star Treku Liam Neeson

známy obrázok zo Star Treku