Maleficent 2 – čo môžeme vo filme očakávať?

Maleficent je určite jednou z najúspešnejších inscenácií Disney za posledné roky. Je to určite tiež zásluhou vynikajúceho herectva Angeliny Jolie, ktorá v tejto úlohe kolíše medzi vlastnou zlou a dobrou stránkou. Teraz už očakávame druhú časť výroby Disney. V skutočnosti mal byť pás naplánovaný na jar. Nakoniec to však očakávame v októbri 2019.

Angelina Jolie prirodzene veľa prispieva k úspechu Maleficent

anjelina jolie vo svojej úlohe zlého muža

Nová interpretácia rozprávky o spiacej krásavici

V skutočnosti je to nová, psychologická interpretácia rozprávky „Šípková Ruženka“. V prvej hre z roku 2014 sa vraciate k príbehu Maleficent, zlej ženy z rozprávky. Vďaka tomu zistíte, že rozhodne má dôvody na to, aby mala zlú postavu.

Nakoniec skutočne ľutuje čiernu mágiu, ktorú urobila, a pokúša sa ju napraviť znova. Čo vlastne môžeme v Maleficent 2 očakávať?

Aurora – Elle Fanning

nápad na kostýmný návrh škodlivý

Príbeh pokračuje v hre Maleficent 2

V Maleficent 2 pokračuje priateľstvo medzi kráľovnou a princeznou. Dokonca sa zjednocujú a spoločne bojujú proti spoločným nepriateľom. Samozrejme nechýba hrdinské a magické momenty, medzi ktoré patria skvelé magické hrady a draci. Priznajte sa – kto by sa na to necítil? A sľubujeme šťastný koniec, pretože od začiatku je to jasné: Kráľovstvo a svet okolo neho budú zachránené! Okrem toho je tu samozrejme aj vynikajúci výkon troch hlavných herečiek – Angeliny Jolie, Elle Fanning a Michela Pfeiffera.

škodlivý 02 báječný dizajn

Michel Pfeiffer hral jednu z vedúcich rolí v Maleficent 2

scéna zo zlého Michela Pfeiffera

V Maleficent 2 opäť zažívame majstrovské diela animácie

animácia z filmu maleficent 2

M. Pfeiffer, E. Fanning a A. Jolie vo filme Maleficent 2

veľký zákerný elle fanning