Meghan Markle si sama navrhuje svoje nové sídlo. Takmer len priatelia pomáhajú!

Renovácia rezidencie, v ktorej budú princ Harry a Meghan Markle trvale žiť, má stáť viac ako 6 miliónov eur. Markle, ktorá je momentálne tehotná, má veľa práce s interiérovým dizajnom a dizajnom svojho nového domova. Istá Victoria, ktorá bola minulý rok prítomná aj medzi hosťami na svadbe Meghan a Williama, sa zdá, že pomáha veľmi aktívne. Najprv sa predpokladalo, že je to Victoria Beckham, ale ukázalo sa, že je to niekto iný.

Meghan a Harry chcú svoj nový dom zútulniť

Pohľad na dom Meghan a Harryho

Zaujímavé správy o dizajne

Obľúbené plagáty Meghan Markle sa stanú súčasťou nástennej dekorácie drahého nového sídla. Prezrádzajú to zdroje, ktoré sú kráľovskej rodine obzvlášť blízke. Hovorí sa aj o možnom názve dizajnéra, ktorý bude robiť návrh domu – Viki Charles, ktorá je známa ako dizajnérka Soho..

Ale podľa iných zdrojov, Meghan Markle sama urobí najdôležitejšie rozhodnutia o dizajne sídla. Pomoc povolí iba od blízkych známych a priateľov.

Meghan Markle si chce svoj nový domov navrhnúť sama

nápady na interiérový dizajn meghan a harry

Meghan Markle chce útulný domov

Meghan Markle a princ Harry si očividne chcú urobiť svoj nový domov čo najpohodlnejší a najpríjemnejší. Na tak veľkej ploche a v tak luxusnej budove to určite nie je jednoduchá úloha. Zdá sa však, že Megan je odhodlaná tento cieľ dosiahnuť. Podľa niektorých zdrojov to bude veľmi veľa Veci z jej starého bytu v Toronte do svojho nového domova. Rezidencia by mala byť tiež plná fotografií priateľov a rodiny!

Chceme dúfať, že nový dom Viktorie a Harryho bude čoskoro pripravený. Pretože už v tomto mesiaci apríl obaja čakajú svoje prvé dieťa!

Meghan si z Toronta odnesie veľa vecí

meghanské a harryovské zriadenie

Meghan a Harry budú v novom domove ešte šťastnejší

meghan a harry bežia spolu

Napriek veľkosti chce Meghan dom zútulniť

Meghan a Harrymu nový domov

Dieťa Meghan a Harryho s najväčšou pravdepodobnosťou vyrastie v ich novom domove

tehotná meghan a harry