Michael Phelps je veľmi šťastný: tretíkrát bude otcom!

Niekedy príde dobrá správa rýchlo za sebou. Len dva alebo tri dni po oficiálnom oznámení Mirandy Kerr, že tento rok čaká svoje tretie dieťa, je tu stále dobrá správa, tentoraz z rodiny najväčšej americkej plaveckej hviezdy Michaela Phelpsa (33). Bývalý športovec bude tento rok tiež tretíkrát otcom. Jeho krásna manželka, exmodelka Nicole Johnson (33) je opäť tehotná! Dieťa číslo tri pre rodinu Phelps je na ceste! Početní fanúšikovia veľkého plavca sú šťastní a netrpezlivo očakávajú ďalšie dobré správy!

Michael Phelps a jeho Nicole majú veľkú radosť!

Michael Phelps a Nicole Johnson čakajú tretie dieťa

Dieťa číslo tri je na ceste!

Michael Phelps Nicole Johnson tretie dieťa je na ceste

  • Michael Phelps je absolútna superhviezda v plávaní!

Je pre nás ťažké v krátkosti predstaviť plavca Michaela Phelpsa, pretože počas svojej športovej kariéry získal 26 olympijských medailí, z toho 22 zlatých. Je to vrcholný výkon, ktorému sa nemôže vyrovnať žiadny iný športovec v histórii moderných olympijských hier. Vo veku 15 rokov začal svoju prvú účasť na olympijských hrách v Sydney 2000 a v priebehu nasledujúcich 12 rokov sa zúčastnil každej olympiády. Ešte viac napísal históriu olympijských hier v plávaní a vytvoril množstvo rekordov. Superlatívy tu na opis jeho vrcholného výkonu nestačia. Za jeho absolútnymi rekordmi v plávaní stoja nekonečné hodiny tréningov v bazéne, železná disciplína a vyrovnaná Diétny plán. Áno, úspech v športe má vždy vysokú cenu!

Ak sa chcete stať majstrom, cvičíte skoro!

Michael Phelps prvý syn Boomer Robert v bazéne

 Rodina trávi mnoho hodín v bazéne a okolo neho.

Michael Phelps Nicole Johnson a jej syn pri bazéne

 Plávanie je obľúbeným športom celej rodiny!

Michael Phelps Nicole Johnson a jej syn plávajú v bazéne

 Sedia v publiku, keď hrajú americký futbal alebo basketbal.

Michael Phelps, jeho manželka Nicole a obaja synovia v publiku na športovom podujatí

  • Michael Phelps v súkromí

Plavecká hviezda Michael Phelps pred rokmi rýchlo pretekal olympijskými bazénmi po celom svete. Teraz sa jeho plánovanie rodiny vyvíja rovnako rýchlym tempom. S modelkou Nicole Johnson sa oženil v roku 2016, necelý mesiac po pôrode ich prvého dieťaťa Boomer Roberta. O dva roky neskôr sa narodil Beckett Richard, druhý syn rodiny. Nicole je bývalá Miss Kalifornie USA a presne vie, ako si udržať dokonalú postavu aj po každom pôrode. Fitness, plávanie, beh a zdravé stravovanie sú tiež súčasťou ich denného plánu. Ex-modelka sa z lásky k Michaelovi Phelpsovi a deťom rozhodla pre tretie tehotenstvo.

Na Instagram zverejnila nasledovné: „Hops, urobili sme to znova!“, Ktorá je založená na známej piesni od Britney Spears. Ale tiež jasná správa, že tretie dieťa v rodine je už na ceste! Obaja mladí rodičia vždy snívali o tom, že budú mať veľkú rodinu. Teraz sa vaše prianie môže stať skutočnosťou!

Gratulujeme Michael Phelps a Nicole Johnson! Od rodiny naďalej očakávame skvelé správy!

 Sme veľmi spokojní s Michaelom Phelpsom a jeho peknou manželkou Nicole!

Michael Phelps Nicole Johnson je oficiálne jej tretie dieťa na ceste

Obaja budú rodičmi tento rok už tretíkrát!

Michael Phelps Nicole Johnson sú tretíkrát rodičmi

gratulujem!

Michael Phelps Nicole Johnson