Miley Cyrus s tetovaním „Sloboda“ po rozvode

Miley Cyrus sa momentálne rozvádza a evidentne to pre ňu znamená návrat na slobodu. Oficiálne rozvodový proces stále prebieha. Ale už všade oznámila, že netrpezlivo čaká, kedy sa to skončí. Svojimi činmi tiež ukazuje, že sa po rozchode s Liamom Hemsworthom teší na svoj nový život. V uplynulých dňoch ukázala na sociálnych sieťach nové tetovanie. Urobil to umelec Daniel Winter a ako prvý zverejnil svoje dielo.

Ďalší perfektne vyzerajúci pár sa po krátkom čase rozišiel

rozchod miley cyrus celebrity správy

Kde bola Miley Cyrus prvýkrát videná so svojim tetovaním??

Minulú sobotu bola speváčka z ikonickej piesne „Party in USA“ prvýkrát videná so svojim tetovaním. Nebolo to nijako zvlášť nápadné, ale aspoň celkom dobre viditeľné na jej ruke. Bolo tam napísané slovo „Sloboda“, v preklade – sloboda.

Toto slovo je pravdepodobne tohtoročným mottom Miley Cyros, pretože to bola tiež hlavná téma aktuálnej skladby „Matkina dcéra“.

„Sloboda“ je aktuálnym mottom Miley Cyrus

Miley Cyrus na scéne

Podrobnosti o týchto a ďalších tetovaniach

Tetovač Daniel Winter sa tiež podelila o ďalšie podrobnosti o tetovaní Miley Cyrus. Ten vznikol len ihlou a je ďalším z niekoľkých diel, ktoré má speváčka na ruke. Niektoré z nich sú venované Yoko Ono a Johnovi Lennonovi. Miley Cyrus má tetovanie s nápisom „Pyšná na teba, Yoko“.

Kaitlynn Carter a Miley Cyrus mali v lete pomer

Miley Cyrus, jej milenka

Na oddelenie

Manželstvo Liama ​​Hemswortha a Miley Cyrus trvalo iba 7 mesiacov. Hneď potom má vzťah s Kaitlynn Carter, hviezda „The Hills: New Beginnings“. Ich románik sa ale skončil rovnako rýchlo, v septembri. Potom začala chodiť s austrálskym hudobníkom Cody Simpson drz sa. Drámu medzi Liamom Hemsworthom a Miley Cyrus bolo možné dokonca sledovať aj na Instagrame. Títo dvaja sa tam navzájom nesledujú.

Rozchody a rozvody sú medzi celebritami bežnou záležitosťou. Takúto drámu môžete len ťažko prekvapiť. Ale je pekné, keď sú z toho vyrobené aspoň zaujímavé kreatívne práce v podobe tetovania a piesní. V takýchto prípadoch sa na osobnú drámu môžeme pozerať ako na určitý druh inšpirácie, a preto je o niečo zmysluplnejšia, nemyslíte.?

Po Kaitlynn Carterovej chodila Miley Cyrus s Codym Simpsonom

Selfie selfie Miley Cyrus

Tu sú Miley Cyrus a tetovač David Winter

nový tetovací instagram Miley Cyrus