Miranda Kerr v šťastí – modelka čaká tretie dieťa!

Dobrá správa, špekulácie a fámy sa rýchlo rozbehli! Zvlášť, keď sú prepojené so súkromným životom hviezd a kráľovských kráľov. Uplynulý víkend 30. marca spôsobila napríklad Miranda Kerr, austrálska modelka a bývalá Victoria’s Secret Girl, senzáciu pri udeľovaní cien Gruner + Jahr SPA Awards v Baden-Badene. Oblečená bola do svetlo ružových šiat, ktoré jej perfektne sedeli a zvýrazňovali krivky jej tela. Nemohli ste to tak uhádnuť – Miranda Kerr žiarila šťastím a predstavila svoj ešte malý, ale jasne tvarovaný detský hrbolček. Deň predtým váš tím hovorcov novinárom oznámil, že „Miranda, Evan, Flynn a Hart sa tešia na nového člena rodiny“. Toto bude druhé spoločné dieťa Mirandy Kerr a jej manžela Evana Spiegela. Dobrá správa skutočne prichádza iba 10 mesiacov po narodení syna Harta v máji 2018. Blahoželáme, Miranda Kerr!

 Rodinné šťastie je napísané na tvárach Mirandy Kerrovej a jej manžela Evana Spiegela.

Manžel Mirandy Kerrovej Evan Spiegel Rodinné šťastie Očakávajte novú rodinu

 Obaja radi cestujú spoločne …

Miranda Kerr Evan Spiegel Rekreacia miluje spoločné cestovanie

 … a vždy si uži veľa zábavy.

Miranda Kerr Evan Spiegel Zábava Voľný čas rád cestuje spoločne

  • Miranda Kerr a Evan Spiegel spolu dobre vychádzajú

Modelka našla svoje osobné šťastie so zakladateľom „Snapchat“ Evanom Spiegelom a so ním. Podľa „Forbes“ má v súčasnosti okolo 4 miliardy dolárov, ale ako manžel a otec je veľmi zdvorilý a chápavý. Miranda Kerr (35) a Evan Spiegel (28) sa v roku 2016 zasnúbili a o rok neskôr na jar 2017 sa vzali. V Los Angeles mali nádhernú svadbu, ktorú oslávili s mnohými priateľmi a inými hviezdami. Je dobre známe, že Miranda bola predtým vydatá za hollywoodsku hviezdu Orlanda Blooma. Rovnako ako prvé manželstvo jeho aktuálnej snúbenice Katy Perry, aj ich manželstvo trvalo len krátko. V roku 2013 sa rozviedli po troch rokoch rodinného života.

Miranda Kerr je teraz späť v cloude deväť …

Miranda Kerr mala veľkú radosť z Evana Spiegela

Miranda Kerr v Babyglücku s tretím dieťaťom Evana Spiegela na ceste

 … a opäť pláva v detskom šťastí!

Miranda Kerr má šťastie s Evanom Spiegelom

  • Miranda Kerr miluje byť matkou

Bývalá modelka Victoria’s Secret osobne zverejnila správu o novom prírastku do rodiny. To bolo pre jej početných fanúšikov trochu prekvapením, pretože rodinné šťastie s technologickým miliardárom bolo v máji 2018 korunované narodením ich prvého syna Harta. Miranda Kerr má syna z prvého manželstva s Orlandom Bloomom. Flynn má teraz 8 rokov. Obe deti vychádzajú veľmi dobre a už sa tešia na bračeka alebo sestričku. Aj z toho majú rodičia veľkú radosť, ale neprezradili žiadne ďalšie podrobnosti o očakávanom potomkovi. Jej komentár je krátky, ale veľmi emotívny: „Slovami sa nedá opísať, ako sme šťastní, máme na svete privítať naše nové dieťa“. Do pôrodu je však ešte čas a všetci musíme byť trpezliví. Netrpezlivo však čakáme na novinky pre deti od Mirandy Kerr!

 Dieťa číslo tri je už na ceste!

Miranda Kerr v Babyglücku s tretím dieťaťom Evana Spiegela na oficiálnom vystúpení

Miranda Kerr s Evanom Spiegelom šťastné oficiálne vystúpenie

Miranda Kerr s Evanom Spiegeom

 Model vždy vyzerá v najlepšom tvare a perfektne štylizovaný.

Model Miranda Kerr v najlepšom tvare, vždy perfektne štylizovaný

 Na oficiálnych akciách …

Miranda Kerr Model v najlepšom stave, vždy perfektne štylizovaný na oficiálnych udalostiach

…. ale aj vo svojom voľnom čase s Evanom Spiegelom.

Miranda Kerr Model vo vrcholnej forme vo voľnom čase s Evanom Spiegelom