Módne trendy 2019: Victoria Beckham v kvetinovom outfite v New Yorku

Victoria Beckham je jednou z prominentných hviezd, ktoré často robia titulky s módnym vzhľadom. Nedávno 45-ročnú bývalú speváčku videli v stredu v New Yorku oblečenú v kvetinovom oblečení, ktoré jej okamžite padlo do oka. Myslíme si, že je veľmi úspešný a moderný, a nechceme ho len predvádzať! Tento outfit používame aj ako príležitosť na predstavenie niektorých módnych trendov tejto sezóny.

Dizajn podobného topu

Victoria Beckham v zadnej časti obleku

Oblečenie Victorie Beckham

Oblečenie Victorie Beckham predstavovalo niekoľko vrstiev. Bol to dámsky oblek, pozostávajúci z dvoch častí, pričom vrchná časť bola niečo medzi sakom a dlhšou letnou bundou. Victoria stavila na jemný strih, ktorý zvýrazní postavu. Dole mala nahý priliehavý top.

To vyvažuje farebné, moderné vzory a vyzerá obzvlášť provokatívne a sexy zároveň. Táto kombinácia je úplne v štýle Victorie – zvodná, ale s poctou moderným trendom.

Elegantný a zároveň veľmi trendový dizajn

skvelý nápad pre Victoriu Beckham

Vzory a farby

V minulom roku sme si všimli, že jarnej a letnej móde dominuje téma „les“ a s ňou súvisiace prírodné vzory. Dizajnéri sa na jednej strane inšpirovali obvyklými odtieňmi tejto témy. Navyše je to stratégia na opätovné zavedenie rastlinných vzorov, ktoré sú vnímané ako pozitívne znova a znova. Presne tieto dva trendy vidíme na outfite Victorie Beckham. Veľmi malý dimenzovaný dizajn kvetinových vzorov dodáva celej veci mystický, štýlový a abstraktne-moderný charakter.

Celý outfit, ktorý Viktóriu videli v New Yorku

Victoria Beckham vzorované nápady

Victoria Beckham spojila svoje šaty s touto skvelou taškou

kabelka a skvelé šaty

Victoria sa v minulosti predviedla aj vo veľkých vzorových outfitoch

Pruhovaný modrý oblek Victoria Beckham

Všetci Beckhamovci majú dobrý štýl

Victoria Beckham a Beckhams