Módne trendy a vystúpenia celebrít na udeľovaní cien Tony Awards 2019

Pred pár dňami, 10. júna, sa udeľovali ceny Tony po 73. raz. Úplný názov ceny je Antoinette Perry Award for Excellence in Broadway Theatre. Ceny sa udeľujú za inscenácie a predstavenia na Broadwayi a udeľujú sa aj regionálnym divadlám. Ceny Tony sú tiež jednou z najdôležitejších udalostí celebrít roka. Ako vždy na takýchto akciách prebieha medzi hviezdami neoficiálna súťaž o to, kto ukáže najlepší outfit.

Aaron Tveit – originálny a klasický zároveň

Novinky celebrít Aarona Tveita

Najviac vybrané značky na udeľovaní cien Tony Awards

Nie vždy trváme na posudzovaní oblečenia rôznych hviezd. Skôr sa chceme zamerať na to, ktoré vznikajúce módne trendy tam možno vidieť. Dá sa povedať jedna vec a to, že sú veľmi rozmanité a že jeden stojí za rôznymi módnymi značkami, že viac -menej sledujú rovnaké tendencie.

Možno chcete zistiť, ktoré značky si celebrity vybrali? Aj tejto téme sme sa venovali a radi vám predstavíme výsledky. Podľa nás boli najlepšie outfity značiek Brandon Maxwell, Gucci, Haider Ackermann, Alexander McQueen, Miu Miu, Oscar de la Renta, Celestino Couture, Joe Tippett, Dolce & Gabbana, Chris Gelinas, Prada, J. Mendel, Givenchy couture, Burberry, Christian Dior. Pokiaľ ide o šperky, chceme upriamiť pozornosť predovšetkým na dve značky: Colette, ktorú mala na sebe Ruth Wilson, a Cartier, s ktorými sa objavila Sienna Miller.

Billy Porter – odvážny pánsky outfit

módne trendy billy porter

Princezné dámske šaty sú stále obľúbené

Priesvitné dámske šaty vyrobené z drahej čipky a širokých sukní zostávajú tento rok obľúbené. Už sme to zažili na iných miestach, napríklad na Meta Gala 2019, o ktorom sme práve písali. Jedná sa o klasické modely, ktoré sa originálnym použitím geometrie transformujú na moderné odevy. Často pôsobia ultramoderne alebo prinajmenšom veľmi aktuálne, pričom si zachovávajú svoj princeznovský charakter. Rôzne ozdoby sú obzvlášť dôležité pri dosahovaní tohto typu geometrie. Stoja na hranici nadmerných rozmerov – veľmi nápadných a napriek tomu dostatočne jemných, aby celkový vzhľad zostal jemný a jemný.

Danai Gurira – biele šaty sú obľúbené aj mimo svadieb

Biele šaty Danai Guriru

Vrstvené šaty z mäkkých tkanín sú variáciou tohto moderného ženského trendu. Jeden od značky Khaite mala na sebe napríklad Joanne Tucker. Videli sme tiež šaty so širokými sukňami a veľmi veľkými vzormi, ako napríklad z tohto Catherine Martin. Mimochodom, biele šaty sa čoraz častejšie nosia aj mimo svadieb!

Joanne Tucker v báječnom a čistom oblečení

Významné myšlienky Joanne Tucker

Trendy pre mužov – dva protiklady

Medzi mužmi sme videli dva trendy, ktoré možno skutočne označiť za protiklady. Niektorí hráči schoo sa predviedli v úplne klasických outfitoch. Moderná interpretácia klasických oblekov spočívala iba v striedaní pôvodných a tradičných vzorov, ako aj v aplikácii ultramoderných variantov klasických odtieňov. Vyzeralo to ako súčasná adaptácia inak veľmi tradičných dress code. Tieto outfity sa, samozrejme, úžasne hodia k obzvlášť ženským šatám, o ktorých sme už hovorili.

Karen Olivio je v skvelom oblečení na udeľovaní cien Tony Awards, ktoré obsahuje vzory na vrchu

Karen Olivio celebrity nápady móda

Zároveň sme s mužmi zažili absolútnu extravaganciu, s ktorou niektorí herci vyjadrovali svoju ženskú stránku. Keď hovoríme o extravagnaze, mohli by sme povedať, že prvý trend je v súčasnej dobe obzvlášť bežný u značiek Givenchy a Martin Rose. Na extravagantne vyzerajúcich outfitoch bolo zrejmé, že červené tieňovanie je niekedy široko používané v kombinácii s ružovou a fialovou.

K mužom patrili extravagantné outfity v ružovej farbe. Tu – Jordan Roth

správy od celebrít Jordana Rotha

Nápadné vzory a tvary

Stručne sme o tomto aspekte módnych trendov písali počas udeľovania cien Tony v riadkoch vyššie. Ale určite si zaslúži zvláštnu pozornosť. V zásade máme vzory veľmi rozmanité, ale jeden typ ich interpretácie je najpozoruhodnejší: Všade sa stretávame s nadrozmernými kvetinovými vzormi a modernými farbami. Vyznačujú sa však trochu abstraktným a geometrickým charakterom. Niekedy sa objavujú v krajkových tkaninách dámskych šiat, ako je táto od Sienny Miller. V iných sa tieto vzory javia ako veľké, farebné ozdoby, napríklad v oblečení Catherine Martinovej alebo v pánskom obleku Brandona Uranowitza.

Na snímke Gideon Glick

Celebrity novinky nápady Gideon Glick

Trendy určujúce trendy

Vyzerá to, že mnohé z celebrít chcú postaviť „mosty“ medzi súčasnými a budúcimi trendmi. Módne trendy, ktoré tam boli prezentované, sú čiastočne niečím, čo v budúcom roku uvidíme na ulici medzi obvyklými spotrebiteľmi. Ženské šaty s futuristickými prvkami sme videli napríklad v rezortných kolekciách od Camilly a Marca. Extravagancia je na druhej strane veľmi udržateľným trendom, najmä pokiaľ ide o ženské aspekty oblečenia. Pozrite sa na obrázky aktuálnych outfitov a vyberte si svoje obľúbené!

Princeznovské šaty od Celie Keenan-Bolger, ktoré boli modernizované prostredníctvom futuristickej geometrie

Celebrity News Celia Keenan-Bolger

Na obrázku: Taylor Mac

Celebrity News Taylor Mac

Cynthia Erivo v bielych šatách so žltými akcentmi

Návrhy celebrít Cynthia Erivo

Kvetinové vzory sú aktuálne!

Celebrity Baz Lurman Catherine Martin

Moderné spracovanie vzorov v oblečení Brandona Uranowitza

celebrity nápady Brandon Uranowitz

Silver a Schwary v obleku od Ryana Murchyho

Celebrity sú Ryan Murchy

Ďalšie šaty na svadbu 

Rachel Brosnahan

Robin Deardon

Ruth Wilson skvelé nápady na oslavy

Príklad klasických outfitov, ktoré sa vyznačujú geometrickými vzormi

Celebrity Sary Bareilles

Siena Miller

veľké anege nádherné celebrity