Najzaujímavejšie momenty z udeľovania cien ACM Awards

Slávnostné odovzdávanie cien ACM Awards 2019 sa konalo 7. apríla minulú sobotu. Táto hudobná cena je špeciálne venovaná americkej country hudbe a je populárna po celom svete. V nasledujúcich riadkoch predstavujeme najdôležitejšie momenty z tejto očarujúcej udalosti.

Chrissy Metz sprevádzalo na scéne mnoho ďalších hviezd country hudby

Country hudba Chrissy Metz

Najzaujímavejšie momenty udeľovania cien ACM 2019

Zdá sa, že Kacey Musgraves bude mať v roku 2019 skvelý rok. Jej album „Golden Hour“ bol korunovaný za album roka na ECMO. Ale to bol len začiatok ich nádherného večera. Cenu pre najlepšieho umelca získal prvýkrát od roku 2007 niekto iný ako Miranda Lambert, a tým bola Kacey Musgraves.

Toto ocenenie venovala všetkým ženám a ľuďom vôbec. Ako povedala, jej štýl je jej vlastný, aby dobre fungoval. Chrissy Metz poskytla ďalší vrchol na scéne ACM Awards. Predstavila pieseň „Stojím s tebou“ z debutového albumu „Breakthrough“, ktorej neoficiálne vydanie sa stále blíži. Na scénu ju doplnili neuveriteľné hviezdy ako Carrie Underwood a Lauren Alaina.

Cenu za najlepšieho umelca získala Kacey Musgraves

Country hudba Kacey Musgraves

Silné emócie

Pri udeľovaní cien ACM nechýbala ani ľúbostná dráma. Miranda Lambert im vyjadrila hnev v jednej zo svojich obľúbených piesní „Malý červený vagón“. Zmenila v ňom vetu z „Žijem v Oklahome“ na „Z pekla som sa dostala von“. Jej bývalý manžel Blake Shelton pochádza z Oklahomy a bol na ceremónii so svojou novou priateľkou Gwen Stefani. Mnohí tomuto návrhu rozumeli a na Twitteri nasledovalo niekoľko šikovných komentárov. Spevák Keith Urban sa stal zabávačom roka. To sa deje druhýkrát za sebou! Prvá osoba, na ktorú sa pri preberaní ceny obrátil a poďakoval sa mu, bola jeho manželka Nicole Kidman.

Miranda Lambert na scéne ukázala svoj hnev na bývalého manžela

Country hudba miranda lambert

Reba McEntire – 16. hosteska

Hostiteľom tohtoročných cien ACM bola super populárna country speváčka Reba McEntire. Ich vystúpenie bolo jedným z najväčších vrcholov tejto neuveriteľne populárnej americkej hudobnej akcie. Vytvorila tiež rekord – nikto už túto udalosť neorganizoval tak často ako ona. Tento rok to bolo 16 -krát. Jej inauguračné prejavy sú famózne a jedným z dôvodov, prečo si ju pre túto úlohu opakovane vyberajú. Jej slová na začiatku akcie boli v roku 2019 pôsobivé, ale boli rovnako kritické. Divákov upozornila na fakt, že v jednej z top kategórií zabávačov roka neboli vôbec žiadne ženy.

Kompletný zoznam víťazov cien ACM Awards 2019 Nájdete tu.

Reba McEntire hostila podujatie už po 16. raz

Reba McEntire skvelá country hudba

Brittany Kerr a Jason Aldea boli v hľadisku tejto akcie

Jason Aldean a skvelá country hudba Brittany Kerr

Keth Urban poďakovala Nicole Kidmanovej po odovzdaní ceny.

Coutry music keith urban nicole