Nový James Bond hrá Michael Fassbender

Nejaký čas už dlhšie hľadajú náhradu za Daniela Craiga, ktorý plnil úlohu agenta 007, t.j. Jamesa Bonda. Aktuálne sa špekuluje o mene herca Michaela Fassbendera. Má byť ďalším, kto sa tejto úlohy zhostí. Bol by druhým hercom s írskymi koreňmi, ktorého do tejto úlohy vybrali. Pred Fassbenderom bol tiež vybraný Pierce Brosnan za známeho agenta 007.

Herec Michael Fassbender je polovičný Nemec …

Jamea Bond - očarujúci úsmev

Ostatní kandidáti

Len niekoľko dní bolo isté, že Michael Fassbender bude novým Jamesom Bondom. V posledných týždňoch sa o tejto úlohe špekulovalo mnoho ďalších mien. Tu sú niektoré z nich: Idris Elba bol možnosťou a údajne bol obľúbený. Úlohu vraj predtým niekoľkokrát zrušil.

  Okrem toho mal šancu aj Damian Lewis, známy zo série „Vlasť“. Vybraný mohol byť aj Chris Hemsworth, herec narodený v Melbourne v roku 1983. Hovorí sa, že okrem týchto hercov bolo na kandidátnej listine viac ako 20 ďalších.

Jeho írske korene sú obzvlášť dobre komentované

Herecký oblek Jamea Bonda

Viac o Michaelovi Fassbenderovi

Michael Fassbender sa narodil v roku 1977 a jeho matka je z Írska. Jeho otec je naopak Nemec. Narodil sa a vyrastal v Írsku a za posledných niekoľko desaťročí sa stal známym vďaka mnohým rôznym úlohám. Verí sa, že jeho matka je nástupkyňou slávneho írskeho revolucionára Michaela Collinsa. Michael Fassbnder sa už objavil vo filmoch Stevena Spielberga a v európskych filmových produkciách, ako je táto od francúzskeho režiséra Francoisa Ozona. Niekoľkokrát bol nominovaný na Oscara. Okrem iného má tiež skúsenosti v Akčný žáner  väčšinou prostredníctvom inscenácií X-Men.

Možno je Fassbender nástupcom írskeho revolucionára Michaela Collinsa

Myšlienka herca na mesiac Jamea Bond

Scéna z filmu Macbeth s Fassbenderom 

MACBETH

Zábery z filmu X-Men 

herec Jamesa Bonda v x mužovi

Teraz sme zvedaví, ako sa ukáže v úlohe Jamesa Bonda

James Bond - osoba pre nový film - nový