Nový rok začína Claudia Norberg otvorenou diskusiou o svojich problémoch

Aký začiatok nového roka: Mnoho vecí, ktoré sú samozrejmosťou, kolísalo. Pokiaľ to bude pokračovať, od roku 2020 by sa dalo veľa očakávať. Na jednej strane sme počuli o panovníkoch, ktorí chcú odstúpiť z kráľovských rodín. Hovorí sa o Megxite, súbežnom s politickým brexitom … Ale máme aj veľa vzrušujúcich správ o známych osobnostiach v Nemecku. Dráma Claudie Norbergovej pre ňu vyvolala veľa zvedavých pohľadov a sympatií. Zdá sa, že známy nemecký účastník televíznej reality zostáva statočný.

Claudia Norberg bola obľúbenou hviezdou v tábore v džungli 

Claudia Norberg v televízii - skvelé

Príbeh Claudie Norbergovej – akosi príliš banálny!

Claudia Norberg má Michael Wendler ženatý pred 29 rokmi. Mala vtedy 19 rokov. Bola to jej prvá láska a ona sa len venovala svojmu manželovi. Nedávno ju opustil pre niekoho iného, ​​19-ročného. Zdá sa, že Wendler nechce s Claudiou zostarnúť.

To znie dosť prízemne. Ale pre Claudiu, so všetkou pozornosťou a zlými jazykmi, samozrejme, dráma. Akoby to nestačilo, teraz je mimo Nemecka a po bankrote to vyzerá, že Claudia Norberg zdedila dlh viac ako dva milióny eur. Pretože títo dvaja sú oficiálne stále manželia. Hmm, nie veľmi dobrý osud, však?

Claudia prechádza veľmi ťažkou fázouClaudia Norberg - skvelý portrétny obrázok

Claudia Norberg a tábor v džungli

49-ročná žena sa stala obľúbenou v Tábor v džungli. V určitom okamihu však podpora fanúšikov už nestačila na to, aby ich tam udržali. Teraz sa zdá, že sa so svojim životným príbehom a jeho kolapsom delí v médiách. Niečo získa, ale ani to, ani jej zárobky v tábore v džungli nestačia na staré dlhy. To, ako a kedy nájde riešenie, súbežné s prekonávaním zamilovanosti – to je to, čo chceme vidieť. Je ale odvážna a sme si istí, že to nakoniec nejako zvládne!

K rozchodu došlo kvôli 19 -ročnému dieťaťu

Novinky z celebrít Claudie Norberg

Claudia mala tiež 19 rokov, keď začala svoj vzťah s Wendlerom

Mladá žena a Claudia Norberg

Wendler hovorí, že jeho nová priateľka je jeho veľká láska

Michael Wendler a mladá dáma

Jeden z momentálne najviac hovorených o pároch nemeckých celebrít

Celebrity zo spravodajstva Claudia Norberg