Nový trend v sociálnych médiách sa nazýva: 10 rokov výzva

Pamätáte si na Ice Bucket a Mannequin Challenge, ktoré vyvolali veľký záujem na sociálnych sieťach? Ak áno, potom ste sa určite zasmiali na zábavných videách s priateľmi alebo rodinou. Dnes je na internete nový trend, ktorý sa bleskovo teší veľkej obľube. „10 -ročná výzva“ je výzva, ktorá ukazuje verejnosti, ako sa každý za desať rokov zmenil. Každý by teda mal zverejniť nedávnu fotografiu a jednu pred desiatimi rokmi v koláži. Je obzvlášť zaujímavé, že sa na ňom zúčastňuje aj množstvo nemeckých a medzinárodných celebrít. V niekoľkých nasledujúcich odsekoch zistíte, prečo sú do tohto trendu zapojení aj ochrancovia životného prostredia!

Na Til Schweiger nie je vidieť takmer žiadnu zmenu.

k výzve výskumu Schweiger 10

Nemecké hviezdy sú silné

Na mnohých fotografiách nemecké celebrity ukazujú, ako sa za posledné roky zmenili. Sylvie Meis, ktorá je tiež súčasťou tohto obľúbeného trendu, ukazuje silnú zmenu. Ale ukazuje nám to obrázok, za ktorým je dôležité posolstvo. Starý obrázok Sylvie je mesiace predtým, ako jej diagnostikovali rakovinu prsníka.

V roku 2018 je však na fotografii šťastná a zdravá a vyzerá vynikajúco. Do veľkého zoznamu celebrít patria aj športovci ako Mario Götze a herci ako Til Schweiger, ako aj Geissenovci. Pri mnohých hviezdach nie je takmer žiadna zmena vidieť.

Sylvie Meis ako vždy vyzerá jedinečne

sylvie meis 10 celebrít vo výzve výskumu

„10 rokov výzva“ životného prostredia

Zatiaľ čo medzinárodné a nemecké celebrity uverejňujú početné obrázkové koláže, stále viac ľudí ukazuje zmeny v životnom prostredí. Mnoho používateľov na Facebooku a Instagrame zastáva názor, že táto výzva má v porovnaní so selfie skutočne veľký význam. Obrázkové koláže zobrazujú topiaci sa ľad v roku 2009 a dnešné povrchy roztopeného ľadu. K najzaujímavejším fotografiám patria aj mŕtve koraly a ohrozené lesy a oceánske pobrežia plastového odpadu. Obrázky samozrejme nevykazujú priame a autentické porovnanie, ale už vidíte hlavné environmentálne problémy.

Smutná „10 -ročná výzva“, ktorá nás núti zamyslieť sa

životné prostredie ľadové medvede 10 výskumná výzva

Nový trend vytvára veľa diskusií, pozitívnych aj negatívnych komentárov. Väčšina ľudí je však obzvlášť zvedavá na nasledujúcich desať rokov.

Svetoznámy futbalista Mario Götze ukazuje svoju veľkú zmenu.

# 10 výskumná výzva

10 výskumná výzva, ochrana životného prostredia, plast daniela katzenberger 10 výskumná výzva

j lo 10 výskumná výzva

10 years Challenge sľubuje hviezdy Geissens 10 -ročná výzva