Nový štýl líčenia princeznej Eugenie 8. marca

Princezná Eugenie je vnučkou kráľovnej Alžbety. Je dcérou princa Andrewa a Sarah Ferguson, vojvodkyne z Yorku. Vlani sa vydala a to bol jeden z vrcholov noviniek celebrít roku 2018. V posledných dňoch sa jej opäť dostalo veľkej pozornosti. Dosiahla to predvádzaním úplne nového štýlu líčenia.

Princezná Eugenie a Jack Brooksbank

princezná eugenie a jej manžel - skvelý obrázok

8. marca princeznej Eugenie

V piatok večer ju videli v Mayfair a urobila veľmi profesionálne vyzerajúci, ale napriek tomu veľmi jemný štýl líčenia. To bolo na Medzinárodný deň žien, 8. marca, a v ten deň navštívila svoju dobrú priateľku Juliu de Boinville. Naďalej sa stretávala s Sarah Fergusonová, jej matka, princezná Beatrice a jej stará mama kráľovná Alžbeta.

Celý deň mala vlasy zopnuté. Líčenie bolo veľmi jemné, obočie a mihalnice si prišli na svoje. Predviedla teda opäť naozaj vysokú triedu.

Princezná Eugenie a princezná Beatrice – obe známe svojim dobrým štýlom

princezná eugenie a beatrice - spolu

Vzor pre povedomie o štýle

Dve princezné Eugenie a Beatrice sú uznávané pre svoj zmysel pre štýl. Vykazujú luxusnú a prízemnú chuť zároveň. Jej matky sa často pýtali, ako vlastne vychovávala svoje dcéry. Povedala, že namiesto toho, aby rozkazovala, čo má robiť, sa len snaží ísť dobrým príkladom. Harmonická šou s jej bývalým manželom princom Andrewom by zohrala dobrú úlohu. V tejto rodine by podľa Sarah Fergusonovej bolo možné hovoriť o najrozmanitejších témach.

Princezná svadba bola jednou z najdôležitejších udalostí v roku 2018

princezná eugenie svadba snov

Eugenie spolu so svojou matkou – Sarah Ferguson

princezná eugenie spolu so svojou matkou

Princezná Eugenie mala tento jednoduchý, ale luxusný štýl 8. marca

princezná eugenie novšie obrázky

Ďalší jemný štýl typický pre Eugenie

červené šaty princezná eugenie