Orlando Bloom a Katy Perry plánujú svoju vysnívanú svadbu

Vo svete bohatých a krásnych sa často stáva, že sa stretnete náhodou, zamilujete sa na prvý pohľad a potom logicky príde očarujúce zasnúbenie. Do svadby zostáva už len jeden krok, na ktorý si trúfne a odvážne. Mnohým to môže znieť ako moderná rozprávka, ale príbehy ako „Tisíc a jedna noc“ existujú aj dnes, našťastie väčšina z nich má šťastný koniec! Našťastie sa to stane aj s Orlandom Bloomom a Katy Perryovou, pretože obe hviezdy sú momentálne na oblačnej deviatke a chcú čoskoro povedať áno. Katy Perry o tom hovorila minulý týždeň v americkej talk show Jimmyho Kimmela. Pred televíznym moderátorom porozprávala zaujímavé detaily o svojom rozprávkovom zasnúbení 14. februára a naznačila, že by si s Orlandom Bloomom priali vysnívanú svadbu. Stále však nie je isté, kedy a kde sa táto mimoriadna oslava uskutoční.

Orlando Bloom a Katy Perry pomaly plánujú svadbu.

Katy Perry Orlando Bloom plánujú svoju vysnívanú svadbu

  • Pozrite sa späť na rušný milostný príbeh Orlanda Blooma a Katy Perry

Milostný príbeh dvoch hviezd je skutočne veľmi zaujímavý, pretože sú v ňom silné city, rozchody a opätovné stretnutia. Náhodou ste sa stretli pred tromi rokmi v obchode s hamburgermi. Pre Katy Perry to však bola láska na prvý pohľad.

Tlmočníkovi „Roar“ ani nenapadlo, že by „muža na celý život“ našla vtipným spôsobom. 34-ročná speváčka pred tromi rokmi považovala za zábavné, že hviezda filmu „Útek z Karibiku“ vzala hamburger z taniera a chcela do neho zahryznúť. Tento incident bol vhodnou témou pre rozhovor na Zlatých glóbusoch po šou. 42-ročný herec a obľúbený spevák sa teda stretli a zamilovali sa.

Milenci si tiež prešli ťažkými časmi.

Milovníci Katy Perry Orlanda Blooma si prešli ťažkými časmi

Je dobré vedieť, že interpret „Dark Horse“ a hviezda „Unlocked“ majú v evidentnej minulosti nešťastné manželstvá. V rokoch 2010 až 2012 mala Katy Perry krátke manželstvo s hercom Russellom Brandom. Orlando Bloom bol v rokoch 2010 až 2013 ženatý s modelkou Mirandou Kerr, ale ich vzťah sa rozpadol. Napriek tomu, že príbeh lásky medzi Katy Perry a Orlandom Bloomom začal veľmi romanticky, za posledné tri roky zažili aj krízy, krátko sa rozišli a opäť si k sebe našli cestu. Teraz chcú obe hviezdy nájsť svoje nové rodinné hniezdo a byť navzájom šťastné.

Katy Perry je známa svojimi romantickými účesmi.

Romantický účes Katy Perry zamilovaný do Orlanda Blooma

  • Romantický a láskyplný Orlando Bloom ju požiadal o ruku

Katy Perry a Orlando Bloom sú od posledného Valentína zasnúbení. Sviatok lásky pre nich začal romantickou večerou, ale potom išli k helikoptére a vo vzduchu ju Orlando Bloom požiadal o ruku. Prekvapil ju očarujúcim diamantovým prsteňom, vďaka ktorému spevák povedal „áno“. Otvorene o tom hovorila v diskusnej šou Jimmyho Kimmela. Bolo to veľmi romantické, ale zásnuby neprebehli úplne hladko, povedal Perry. Vyskytli sa malé nehody, ale rozhodne nemohli narušiť zvláštny moment zasnúbenia.

 Našťastie Orlando Bloom a Katy Perry čoskoro vystúpia pred oltár.

Svadobné plány Katy Perry Orlando Bloom v nedohľadne

V Hollywoode momentálne kolujú správy, že Orlando Bloom sa už k speváčke presťahoval. Už dal svoje sídlo za 9 miliónov dolárov na predaj a snúbenci teraz žijú spolu v Beverly Hills. Neponáhľajte sa však naplánovať si najkrajší deň svojho života. Obaja chcú stráviť nejaký čas a poriadne sa pripraviť na svadobnú oslavu. Katy Perry hovorí, že to bude skutočne veľká párty, pretože obe hviezdy majú veľa priateľov, ktorí sú pre oboch dôležití. Vy a vaši početní fanúšikovia čakáte na zaujímavé a vzrušujúce správy o týchto dvoch hviezdach. Tiež im držíme palce a dúfame, že čoskoro vykročia pred svadobným vekom!

Katy Perry a Orlando Bloom sú do seba šialene zamilovaní.

Zamilovaná Katy Perry Orlando Bloom sa zapojila do plánovania svadby snov

Sú novým snovým párom v Hollywoode!

Katy Perry Orlando Bloom je nový pár snov v Hollywoode