Ornella Muti si zachovala svoj atraktívny, mladistvý vzhľad

Talianska filmová diva Ornella Muti oslávila uplynulý víkend 64. narodeniny. Je ikonou talianskeho filmu, ale zúčastnila sa aj medzinárodných filmových produkcií. Známa herečka si už zahrala vo viac ako 100 filmoch a pomohla tak formovať celý filmový priemysel. Filmová hviezda Ornella Muti navyše svojim dokonalým vzhľadom dokazuje, že ženy nad 60 rokov nestrácajú na atraktivite. Náš redakčný tím vám pri príležitosti jej narodenín nahliadne do pozoruhodnej filmovej kariéry a zdvihne oponu v jej súkromnom živote. Navyše, niekoľko záberov herečky vás môže presvedčiť aj o jej prirodzenej kráse a ženskom šarme.

 Vo svojich 64 rokoch vyzerá Ornella Muti stále atraktívne.

Ornella Muti 64 rokov lesklý vzhľad

 Svojim mladistvým vzhľadom púta pozornosť všade.

Ornella Muti 64 rokov neodolateľná kráska

  • Ornella Muti a jej cesta k úspechu v kine

Ornella Muti sa narodila 9. marca 1955 v Ríme ako Francesca Romana Rivelli. Vyrastala v rodine novinára z Neapola a sochára nemeckého baltského pôvodu. V rodine vládla tvorivá atmosféra. Malá Francesca Romana vyrastala ako nadané dieťa, rada sa učila naspamäť poéziu a vymýšľala rôzne úlohy, ktoré by plnila pred svojimi rodičmi. Jej otec bohužiaľ zahynul pri nehode za neznámych okolností, keď mala Ornella 10 rokov.

 Z herečky srší neodolateľný ženský šarm.

Ornella Muti 64 rokov vyžaruje ženské kúzlo

K filmovému priemyslu sa dostala náhodou. Jej staršia sestra Claudia sa chcela stať herečkou a v roku 1970 sa uchádzala o úlohu vo filme Damiana Damianiho „La moglie più bella“ (nemecký názov: „Zákon a vášeň“). Skúsený režisér si mladú krásku Ornellu Muti všimol počas kastingu a okamžite ju angažoval do hlavnej úlohy. Vďaka tomu sa stala známou až ako 15 -ročná. Od osudného stretnutia s režisérom Damianom Damianim sa začala strmá filmová kariéra Ornelly Muti. V nasledujúcich rokoch prichádzali pozvania do rolí jedna za druhou a hrala vo filmoch známych režisérov ako Juan Luis Buñuel („Eleonore“, 1975) a Marco Ferreri („Posledná žena, pôvodný názov“ La dernière femme “, 1976). V roku 1984 pracovala na filme „Eine Liebe von Swann (Un amour de Swann)“ pod vedením Volkera Schlöndorffa. Prevzala dramatické aj vtipné úlohy. Zahrala si tiež v komédiách a televíznych seriáloch.

Ornella Muti pracovala aj ako modelka.

Ornella Muti, 64 -ročná, pracovala ako modelka

Ornella Muti hrala s inými veľkými filmovými hviezdami ako Alain Delon, Timothy Dalton a Adriano Celentano.

64 -ročná Ornella Muti nakrútila viac ako 100 filmov

  • Filmová hviezda teraz hľadá v prírode pokoj a vyrovnanosť

Ornella Muti má za sebou dve manželstvá a tri deti. Jej staršia dcéra Naike Rivelli, (nar. 1974) išla v stopách svojej matky a pracuje ako modelka a herečka. Ornella Muti má syna a dcéru z druhého manželstva. Odvtedy sa stala babičkou a v súčasnosti sa venuje svojim deťom a vnúčatám. Snaží sa chrániť svoj súkromný život pred médiami. V rozhovore odhalila svoj najväčší sen. Chce dom hneď pri mori, kde sa môže dostať do vody, hneď ako vstane. Dúfajme, že sa tento sen čoskoro splní. Prajeme talentovanej herečke pri príležitosti jej 64. narodenín.

 Krásne a úspešné!

Ornella Muti 64 rokov krásna a úspešná

 Bez ohľadu na svoj vek Ornella Muti v atraktívnom vzhľade spája ženský šarm a sexepíl.

Všetko najlepšie k narodeninám, Ornella Muti!

Ornella Muti 64 rokov, stále krásna a obľúbená

Ornella Muti 64 rokov krásna a talentovaná

Ornella Muti 64 rokov krásna a sexi