Čoskoro budúca mama Anne Hathaway oslavuje bábätko s blízkymi priateľmi

Médiá nás za posledné dni prekvapili množstvom dobrých správ zo sveta bohatých a známych. Napríklad známa americká herečka Anne Hathaway má dobrý dôvod na oslavu. Odpočítavanie budúcej mamičky sa oficiálne začalo! Víťazka Oscara oslávila v New Yorku roztomilú opatrovateľku so svojimi najlepšími priateľmi. Je už v záverečnom špurte druhého tehotenstva. Ako People hlási, 36-ročná Anne Hathaway mala cez víkend skvelú bábätko! Miesto tejto roztomilej podívanej bolo bydliskom herečky v New Yorku. Medzi hosťami bola aj jej kolegyňa a dobrá priateľka Jessica Chastain (42).

 Silne tehotná Anna Hathaway na ceste k svojej detskej sprche.

Detská sprcha Anne Hathaway v New Yorku nakupuje druhé dieťa s Jessicou Chastain

S Jessicou urobili veľké nákupy pre očakávané dieťa číslo dva.

Detská sprcha Hathaway v New Yorku nakupuje druhé dieťa s Jessicou Chastain

  • Rodina Anny Hathawayovej a Adama Shulmana sa rozrastá

Anne Hathaway je od roku 2012 šťastne vydatá za amerického herca a producenta Adama Shulmana (38). Dvojici sa v roku 2016 narodilo prvé dieťa. Malý Jonathan Rosebanks Shulman je tým pravým slnkom pre oboch rodičov a korunou slávy ich lásky. Koncom júla tohto roku prekvapila Anne svojich početných fanúšikov novou sladkou správou. Jej rodina sa rozrastá a čaká svoje druhé dieťa. Až doteraz si obaja rodičia nechávali sex dieťaťa pre seba. V názve si zatiaľ držia taktiež nízky profil. Je ale dôležité, že ich syn Jonathan Rosebanks bude mať čoskoro súrodenca!

Anne Hathaway a jej manžel Adam Shulman sa chystajú stať sa druhýkrát rodičmi.

Anne Hathaway s manželom Adamom Shulmanom sa stali rodičmi druhýkrát

Herečka „Rachelina svadba“ teraz na verejnosti hrdo predstavila svoje malé hrbole. Bola napríklad na filmovej premiére „Modern Love“ 10. októbra. Toto je najnovší film, v ktorom si zahrá Anne Hathaway. Nosila elegantný zavinovací top krémovej farby s volánovým vláčikom a plávala s ním na červenom koberci. Kráska doslova žiarila radosťou a opakovane si hladkala pred fotografmi detský bôčik!

 Budúca mamička je na filmovej premiére „Modern Love“ žiarivo krásna a hrdá.

Anne Hathaway žiarivo krásna a hrdá filmová premiéra „modernej lásky“

  • Anne Hathaway o tehotenstve

Krásna brunetka tvrdo bojovala aj za druhé tehotenstvo. Je pre ňu ťažké vôbec otehotnieť. Anne roky bojuje s problémami s plodnosťou. Teraz však má obrovskú radosť z toho, že má opäť potomka. Napriek tomu herečka “Zrazu princezná” pre magazín OK prezradila, že jej tehotenstvo neprebiehalo úplne hladko. “Môžem sa sústrediť na určité veci a to je v poriadku – ale sú určité veci, ktoré mi môj mozog nedovolí, napríklad pokyny a podobné veci.” Ak mi niečo popíšeš, napríklad tvar alebo ak niečo napíšeš, nepôjdem s tebou. Tiež mám problémy so zapamätaním si určitých slov. “

 Silne tehotná herečka povzbudzuje ostatné ženy, aby otehotneli.

Anne Hathaway druhýkrát tehotná povzbudzuje ostatné ženy prostredníctvom Instagramu

Anne Hathaway otvorene opisuje svoje problémy s tehotenstvom. Napriek tomu sa cíti skvele, všetko ide podľa plánov a je skutočne šťastná, že čoskoro bude druhýkrát mamou. “Tehotenstvo je úžasné.” U každého je to iné. To závisí od osoby a tehotenstva. Osobne sa mám výborne, som šťastná. “Týmito slovami sa Anne Hathaway snaží povzbudiť ostatné ženy, aby sa pridali Problémy s plodnosťou  bojovať a nikdy sa nevzdať túžby stať sa a byť matkou!

Cukrovo sladké správy – Anne Hathaway je druhýkrát mamou!

Detská sprcha Anne Hathaway v New Yorku je pyšná na budúcu mamičku

 Jessica Chastain zorganizovala prekvapenie pre svoju priateľku Anne Hathaway.

Detská sprcha Anne Hathaway v New Yorku s Jessicou Chastain