Podľa Forbes najlepšie platení známi herci v roku 2019

Podľa Forbes je Dwayne Johnson najlepšie plateným hollywoodskym hercom za rok 2019. Bývalý zápasník zarobil za posledných 12 mesiacov takmer 90 miliónov dolárov. Stalo sa to vďaka jeho úlohám vrátane thrilleru Mrakodrap a komédie HBO Ballers. Posledný menovaný dosiahol zisk takmer 700 000 dolárov za sériu. Herec mal nárok na 15% z tohto zisku.

Will Smith – číslo 10

chce smith celebrity news slávnych hercov

Najlepšie platení herci podľa Forbes na číslo 5

Druhým v tomto zozname po Dwayne Johnsonovi je Chris Hemsworth a tesne po ňom je Robert Downey Jr. Hemsworth – vďaka svojej úlohe v Marvelu a tiež vďaka produkcii Men in Black: International zarobil veľa peňazí. Za posledných 12 mesiacov mal zhruba 76 miliónov dolárov, zatiaľ čo Robert Downey Jr..

zostal okolo 66 miliónov (číslo 3). Na štvrtom mieste je Akshay Kumar, bollywoodska hviezda. Tento rok má na svojom konte okolo 65 miliónov dolárov a v rebríčku Forbes je tesne za Robertom Downeyom mladším. Tento rok mal za sebou niekoľko projektov ako napríklad „Mission Mangal“. Okrem iného sa jedná o indický sci -fi film. Na piatom mieste je Jackie Chan s 58 miliónmi. Posledných 12 mesiacov sme ho mohli vidieť v inscenácii Journey to China: The Mystery of Iron Mask.

Paul Rudd – číslo 9

Paul Rudd zakazuje správy celebrít

Pozície 6 až 10 podľa Forbes

S Marvelom súvisí vysoká zásluha 2 až 10 súťažiacich v tomto zozname. Prvú sme už spomenuli a tou je Chris Hemsworth. Druhým je Bradley Cooper, ktorý je so svojimi 47 miliónmi dolárov na šiestej pozícii. Na 7. pozícii vidíme Adama Sandlera, ktorý za svoj úspech určite vďačí filmovej produkcii „Murder Mystery“, v ktorej hrá spoločne s Jennifer Aniston. Chris Evans je na 8. mieste so 43,5 miliónmi dolárov. Napriek tomu, že sa jeho dni vo funkcii Captain America skončili, s „Knives Out“ zaznamenal v posledných mesiacoch veľký úspech. Paul Rudd má imidž jedného z najkrajších ľudí v Hollywoode a za posledných 12 mesiacov zarobil približne 41 miliónov dolárov. Na 10. mieste vidíme Willa Smitha vďaka super úspešnej inscenácii „Aladdin“.

Chris Evans – číslo 8

chris evans hollywoodske celebrity správy

Adam Sandler – číslo 7

Adam Sandler, hollywoodsky herec

Bradley Cooper – číslo 6 

Bradley Cooper zakazuje známych hercov

Jackie Chan – číslo 5

jackie chan herec peomi novinky

Akshay Kumar – číslo 4

Bolsh je známy herec Akshay Kumar

Robert Downey mladší- 3. miesto

Hollywoodsky herec Robert Downey Jr.

Chris Hemsworth – číslo 2

chris evans celebrity news hollywood

Dwayne Johnson – číslo 1 na zozname najlepšie zarábajúcich hercov časopisu Forbes 

Slávny herec Dwayne Johnson