Princezná Beatrice sa zasnúbila skromnejšie ako Eugenie. Aká bude svadba?

Anglická princezná Beatrice je pár dní zasnúbená a budúci rok sa očakáva, že sa vydá. Táto udalosť však zrejme nebude taká honosná a pompézna ako oslava jej sestry Eugenie. Konštatujeme, že so zásnubami, ktoré boli tiež oveľa skromnejšie. Okrem toho boli zverejnené aj niektoré hravé obrázky a správy sa šírili iba prostredníctvom sociálnych sietí. Boli urobené pokusy vyhnúť sa rozhovorom s médiami.

Kvetinové potlače šiat šíria romantický nádych

šaty a zásnuby princezná Beatrice

Podrobnosti o zasnúbení princeznej Beatrice

Princezná Beatrice je staršia z dvoch sestier, možno aj preto je trochu skromnejšia. Aktuálne má 31 a do budúcoročnej svadby bude mať 32 rokov. V tomto ohľade je princezná Eugene o niečo rýchlejšia. Ako 29 -ročná sa vydala.

Z obrázkov na sociálnych médiách Fanúšikom bolo umožnené zažiť, ako vyzerala princezná Beatrice počas zásnub. Mala na sebe nádherné šaty od značky Erdem. Kombinovala to s topánkami od Jimmy Choo. Obrázky pôsobia počas akcie veľmi formálnou atmosférou.

Princezná Eugenie išla na tento pohľad

princezné eugenie krásne šaty

Koho si vezme princezná Beatrice??

Princezná Beatrice sa vydá za Edoarda Mapelliho Mozziho, podnikateľa v oblasti nehnuteľností. Je o niečo starší ako ona – v súčasnosti má 34 a pri príležitosti zásnub sa veľmi skromne objavil vo svojich sieťach. Títo dvaja v spoločnom príspevku oznámili, že sú super šťastní a že netrpezlivo čakajú na svadbu. Mali by podobné záujmy a hodnoty, dodali obaja.

Eugenie bola samozrejme tiež prítomná na zásnubách svojej sestry Beatrice a mala tiež nádherný outfit. Jej šaty boli značky Zimmermann a mala na sebe tri a pol karátový zlatý prsteň.

Zásnuby princeznej Eugenie boli oveľa nádhernejšie

eugenie a manžel royals

Trendy v kráľovských svadbách

Kráľovské zásnuby a svadby sledujú určité trendy. Obsahujú stále viac minimalistických a neformálnych drobností. To platí aj pre svadby. Aká bude táto od princeznej Beatrice? Pozrime sa na aktuálne trendy. Na svadbách, rovnako ako pri zásnubách, ľudia radi zostanú minimalistickí alebo menej formálni aspoň v jednom aspekte oslavy a organizácie. Na niektorých svadbách sme videli malé kytice kvetov. Pokiaľ ide o outfity, ľudia sa často rozhodnú pre čistý dizajn bez mnohých detailov a dôraz je kladený na šperky. Koniec koncov, je veľmi módne prejavovať osobitný záväzok voči správnym rodinným hodnotám. Táto správa sa veľmi často šíri prostredníctvom sociálnych médií.

Malé kytice kvetov sú trendy na kráľovských svadbách

kráľovský štýl v štýle hichzeit

Obradu sa takmer vždy zúčastňujú deti

kráľovské svadobné deti

Meghan Markle zahájila trend so svojimi šatami bez mnohých detailov 

svadba royals meghan markle

kráľovské dlhé jednoduché šaty

Minimalistický vzhľad zodpovedá obrazu švédskych kráľov

švédske kráľovské skvelé deti