Princezná Mary ukazuje zmysel pre obchodnú módu počas oficiálnej návštevy Poľska

Angažovanosť v politike a charite môže sprevádzať vynikajúci módny štýl. Dokázala to dánska princezná Mária, keď sprevádzala svojho manžela princa Frederika na návšteve Poľska. Tam sa pár stretol s prezidentom Andrzejom Dudom a jeho manželkou Agátou. Mária Dánska a Frederick sa zúčastnili niekoľkých akcií v krásnom hlavnom meste Poľska.

Červený zamat – pripomína tradičný kráľovský odev a napriek tomu môže pôsobiť moderne

Mary Dánsko princ Dánsko hviezdy a kráľovskí

Program Frederika a dánskej princeznej Márie

Najprv sa obaja zúčastnili obradu kladenia vencov k hrobu neznámeho vojaka. V dôsledku toho bola jej návšteva o zdraví. Mary sa zúčastnila diskusie venovanej boju s cukrovkou. Návšteva šľachtického páru z Dánska bola naplánovaná tak, aby sa zhodovala aj so stým výročím obnovenia diplomatických stykov medzi Dánskom a Poľskom..

Dánska princezná Mary a Frederik boli pri oficiálnom koncerte pri tejto príležitosti vo VIP boxe.

Dlhý kabát dánskej princeznej Márie ukazuje trendovú neutrálnu farbu

mary dánsko princezná mary poľsko celebrity správy

Oblečenie princeznej Márie

Toľko k vecnému obsahu návštevy a teraz späť k ženskej móde a jej ušľachtilej interpretácii princeznej Márie. V súlade s aktuálnymi trendmi si obliekla klasické outfity, ktoré však vzhľadom na detaily, ktoré boli na prvý pohľad nenápadné, pôsobili aktuálne. To je presne to, čo je v tejto sezóne „in“, vrátane obchodnej módy pre ženy!

Strih týchto šiat nachádza rovnováhu medzi klasickým a moderným

mary denmark novinky celebrity módne trendy ženy

Väčšinu tejto akcie mala Mary na sebe kolennú, úzku sukňu a pólo blúzku s bielymi a rastlinnými potlačami. Ten posledný pôsobil vďaka svojmu grafickému charakteru subtílne, ale napriek tomu pôsobil živými farbami. Pohodlné látky sa ideálne prispôsobili postave princeznej Márie a zároveň jej poskytli voľnosť pohybu. Tento druh textilu je v súčasnej dobe tiež jedným z najdôležitejších trendov v móde. Oblečenie bolo prispôsobené chladnému varšavskému počasiu a oficiálnemu charakteru podujatia s dlhým kabátom. Táto a sukňa boli vyrobené vo veľmi trendovej svetlo modrej farbe. Oba kusy oblečenia pôsobia strihom klasicky, hravým asymetrickým umiestnením vreciek však sledujú aktuálne trendy.

Vrecká modrého kabátu princeznej vykazujú asymetrické usporiadanie

módne trendy ženy krno princezná mary politika mary dánsko

Na koncert pri príležitosti 100. výročia obnovenia poľsko-dánskych diplomatických stykov mala princezná Mary šaty z kvalitného červeného zamatu. Preto jasne uznala svoje vznešené postavenie a vôľu nasledovať a pokračovať v storočných kráľovských tradíciách. Strih je modernou replikou tradičných šľachtických šiat.

Pólová blúzka je v móde vďaka pohodlnej tkanine, ktorá sa prispôsobí telu

princ diplomacia mary dánsko koruna princezná mary

Práve tieto druhy rastlinných vzorov sú aktuálne v aktuálnom zimnom období

mary dánsko politika charita koruna princezná mary