Priyanka Chopra sa objaví v sexy saree oblečení a je kritizovaná

Priyanka Chopra sa evidentne rada predvádza v provokatívnych outfitoch. Nedávno sme napísali článok o tom, ako si počas premiéry Chasing Happiness obliekla super sexi šaty. Zdá sa, že preferuje aj provokatívne šaty sárí a netají sa tým. Pre jedného je to zaujímavé, pretože tento outfit predstavuje istú líniu módnych trendov. Po celom svete sa v rôznych módnych značkách oslavuje tradičný odev v moderných variáciách. Ale zároveň spôsob, akým Priyanka Chopra nedávno obliekla svoju saree, vyvoláva aj ďalšiu otázku: Ako sexy môže byť taký outfit? Môžete prekročiť hranicu a devalvovať tradíciu??

priyanka chopra skvelý outfit

Autorské oblečenie od Tarun Tahilani

Tento outfit Priyanka Chopra vyrobil návrhár Tarun Tahilani navrhnuté. To je aj prípad jej posledného outfitu z filmovej premiéry Chasing Happiness. Izraelská návrhárka evidentne preferuje sexi outfity s veľkými výstrihmi. Samotná herečka evidentne rada predvádza veľa odhalenej pokožky.

V tomto prípade si obliekla saree bez blúzky. Názory na tento outfit boli dosť rozporuplné. Na jednej strane mnohých zaujal moderný vkus herečky. Niektorí tradičnejší ľudia však považovali tieto oblečenie za urážlivé voči pôvodnej tradícii. Ide o globálny postoj k ich vlastnej tradícii a musí s tým byť obzvlášť opatrný.

Chopra bol kritizovaný za obrázok vľavo

priyanka chopra skvelé obrázky

Choprovej záľuba v sárí

Diskusia o tomto outfite bude ešte dlho pokračovať a bude veľa argumentov pre aj proti tomuto vzhľadu. Necháme vás, aby ste to posúdili sami a vytvorili si vlastný názor, a radšej sa obrátime na inú tému. Nie je to prvýkrát, čo si Chopra obliekla sárí a zdá sa, že pre nich niečo má. Niekoľko jeho záberov je možné vidieť na sociálnych sieťach. Podľa vlastných slov ju k tomu inšpirovali spomienky jej matky. Pozrite sa, ako skvele to vyzerá na nasledujúcich obrázkoch!

Ďalší outfit od návrhára Taruna Tahilaniho 

priyanka chopra v outfite od isralischen designer

Priyanka rada nosí sárí 

kvety a sari priyanka chopra

Šperky, ktoré sa hodia k saree

priyanka chopra celebrity nápad

Priyanka Chopra sa objavuje aj na červených kobercoch a nosí saree

priyanka chopra červený koberec