Rozvíjajúce sa módne trendy pre ženy – zaujímavosti z New York Fashion Week 2019

Popis najdôležitejších udalostí týždňa módy v New Yorku by narazil na hlavný problém priorít. Má mnoho aspektov a vy neviete, na čo sa máte zamerať. Čo je najdôležitejšie a čo definuje charakter festivalu módy? Veľa ľudí napríklad chodí na tieto módne prehliadky hlavne kvôli známym osobnostiam, ktoré sa tam objavia. Chcete vedieť viac o ich osobnom živote a rozvoji, o ich osobnom štýle. New York Fashion Week nám samozrejme ukazuje aj to, ktoré modely a značky sú v súčasnej dobe obzvlášť obľúbené a žiadané. Zostávame však tradiční: Pre nás je móda najdôležitejšia. Pozreli sme sa na prehliadku, aby sme zistili, aké módne trendy budú v nasledujúcom roku vrcholiť.

Takto budú vyzerať moderné výtlačky v nasledujúcom roku

trendy žien new york fashion week

Farebné potlače na newyorskom týždni módy

V budúcom roku budú evidentne dominovať nadrozmerné výtlačky. Budú však videní vo veľmi abstraktnej a zároveň farebne dominovanej podobe. Predstavte si dlhé svetlé šaty a krásnu farbu, ktorá bola umne rozliata na rôznych miestach.

Pravdepodobne je to niečo, čoho sa po newyorskom týždni módy dočkáme v letných trendoch.

Moderná kombinácia s lesklou kožou a denimom

modrá a šedá na newyorskom týždni módy

Jasné odtiene v kombinácii s čipkou

Tí, ktorí chcú budúci rok nosiť romantickú čipkovanú látku, by mohli byť veľmi silne povzbudení New York Fashion Week. Ale zažívame to v jasných odtieňoch a v lete by to mohlo byť veľmi odvážne rozhodnutie pre vaše outfity. Mimochodom, šaty z čipky oranžovej alebo červenej farby by boli v nasledujúcich mesiacoch skvelou voľbou na oficiálne akcie.

Bella Hadid v moderných zelených šatách

bella hadid týždeň módy v new yorku

„Zrelé“ trendy

Pravdepodobne sa pýtate, čo to znamená … Alebo možno existujú niektorí z vás, ktorí okamžite intuitívne pochopili, čo to znamená. Pretože medzi ženskými trendmi v posledných sezónach sme videli veľa dievčenských vecí. Aj táto sezóna je denim tam v každej forme. Hravé dekorácie a doplnky sú veľmi obľúbené. Ale niektoré ženy radšej vyzerajú dospelé a sú oblečené primerane svojmu veku. Na New York Fashion Weeku je veľa príkladov, z ktorých sa môžete inšpirovať. Na módnych pódiách boli často vídané klasické strihy v neutrálnych farbách bez zbytočných drobností a doplnkov. Zvlášť silne dominovali tmavé kombinácie, ako je táto medzi modrou a čiernou.

Ďalší denimový outfit, ktorý je obzvlášť moderný

denim a neutrály na newyorskom týždni módy

Oficiálne oblečenie v jasných odtieňoch

Medzi týmto trendom a trendom – čipkou objavujeme veľa spoločného. Ide tu o to, aby bol oficiálny odev taký nápadný, že hraničí s excentrizmom. Nezažívame len šaty z čipky vo farbách červenej a oranžovej, ale aj dámske obleky z jemných tkanín.

Ste tiež vítaní nosiť pútavé šperky tohto typu

jesenné trendy pre ženy na newyorskom týždni módy

Pohodlné oblečenie na každú sezónu

Pravdepodobne hlavným prínosom leta je, že môžeme nosiť celkom pohodlné oblečenie. Ale v zime a na jeseň by to bolo možné aj s určitými modelmi, ktoré sme videli počas newyorského týždňa módy. Od niektorých návrhárov sme videli také šaty, ktoré do značnej miery pripomínajú pyžamo. Tiež očarujú svojimi originálnymi vzormi a obrázkami na nich. Tieto šaty by sme spontánne spojili s jeseňou a jarou. Ale určite ich možno nosiť aj v nie práve chladných zimných dňoch so správnym príslušenstvom.

Vsaďte na neutrálne farby, ako je modrá a čierna 

dámske trendy jeseň zima new york fashion week

Farby krásnych kvetov

Pôvodné nuansy ružovej a fialovej dominujú na mólach, v prírodných, ale nie príliš nápadných kvetinových vzoroch šiat. Jemné odtiene zažívame nielen na ženskom oblečení, ale aj na pohodlných outfitoch, akými sú montérky alebo odevy podobné pijamám. V týchto farbách je možné nosiť aj oficiálne oblečenie.

Denim a modrá – dva hlavné trendy pre nadchádzajúcu sezónu 

riflový outfit pre dámske trendy

Značky, ktoré sú super trendy

Aby ste mali čo najlepšiu predstavu o New York Fashion Weeku, pozreli sme sa na kolekcie niektorých značiek. Tu sú tie, ktoré boli pre nás životne dôležité. Reč je o Jonathanovi Simkhaiovi, Joan Smallsovej, Phillipovi Limovi.

Choďte na červenú pre svoje oficiálne obleky 

elegantný oblek červená svetlá farba newyorský týždeň módy

Tieto farby kvetov sú obzvlášť aktuálne v roku 2019

farby kvetov a drobných výtlačkov týždeň módy v New Yorku

Holsen v kovovom lesku rozjasní náš jesenný / zimný čas

oblečte sa do metalických skvelých ženských trendov

Prehliadka moderných farieb na nadchádzajúcu sezónu

šaty s kvetmi na newyorskom týždni módy

fialové a modré dámske trendy leta 2020

neutrálne šaty oficiálne šaty

Takéto oblečenie by vám mohlo spríjemniť zimu

pohodlný overal vyzerá newyorský týždeň módy

Ružová je jednou z farieb, ktoré sú obzvlášť moderné 

ružové šaty, dámske trendy z týždňa módy v New Yorku

Tu je odvážna kombinácia s fialovou

ružová a fialová týždňa módy v New Yorku

červené šaty pre ženy trendy nápady

Obľúbená je najmä čipka v ohnivých odtieňoch 

čipky šaty dámske trendy

skvelé nápady nové na york fashion weeku