Scarlett Johansson – čelí chladná blondínka manželstvu číslo tri?

Obrazová kráska Scarlett Johansson je v centre pozornosti už roky. Cool girl je skutočné newyorské dieťa, ktoré sa často nazýva „dánsky dynamit“. Je to spôsobené ich škandinávskym pôvodom, ale aj dokonalým, úplne prirodzeným vzhľadom. Krásne modré oči, blond vlasy a dokonalá postava – na tieto okolnosti sa zdá, že váš úspech v kine a televízii je predprogramovaný. Ale ako je známe, na úspechu musíte tvrdo pracovať, nikdy to nepríde samo. A Scarlett Johansson sa to dozvedela veľmi skoro. Začala robiť reklamy a reklamy so svojim dvojčaťom Hunterom, až kým jej zlom neprišiel s filmom Sofie Coppolovej „Stratený v preklade“. Dnes je populárna herečka zasnúbená s hviezdou „Saturday Night Live“ Colinom Jostom a šťastie má napísané na oboch tvárach. Možno Scarlett Johansson čelí manželstvu číslo tri?

Scarlett Johansson je často označovaná za najkrajšiu ženu na svete.

Scarlett Johansson je najkrajšia žena na svete bezchybný vzhľad známa herečka

  • Scarlett Johansson má doteraz za sebou závideniahodnú filmovú kariéru

Priaznivci kina dobre poznajú všetky filmy Scarlett Johansson, a preto o nich nechceme veľa informovať. Krásna blondínka dosiahla svoj medzinárodný prielom v roku 2003, predtým ako mala 20 rokov, známym filmom „Stratená v preklade“.

Odvtedy nakrúca jeden úspešný film za druhým. Napríklad v roku 2006 hrala v thrilleri „Čierna georgína“ (Čierna georgína) a očarila publikum svojim hereckým talentom. V roku 2008 nasledovala „Vicky Cristina Barcelona“ a potom sa v roku 2010 zúčastnila „Iron Man 2“. Je tiež zapojená do známych filmov o Avengers. Veľký úspech majú aj posledné filmy Scarlett Johansson, ako napríklad „Ghost in the Shell“, ktoré sa objavili v roku 2017, a krátko nato „Girls‘ Night Out “. Scarlett získala rôzne filmové ceny za svoje umelecké stvárnenia. Raz získal filmovú cenu Britskej akadémie a má nomináciu na Zlatý glóbus.

Herečka je spokojná so svojim snúbencom Colinom Jostom.

Snúbenec Scarlett Johansson Colin Jost šťastne spolu na oficiálnej udalosti

Herečka sa však zatiaľ nenaučila, ako zaobchádzať so záujmom médií. Tu je to, čo povedala o nadšení z jej osoby v rozhovore. “Myslím, že nemôžeš byť pripravený na náhlu slávu.” Takmer zažijete malé nervové zrútenie, keď zrazu začne tento druh mediálneho humbuku ”. Áno, cítila aj negatívne stránky toho, že je hviezdou. Scarlett Johansson si robí veľké starosti o svoju 5 -ročnú dcéru Rose. Dokonca aj v Hollywoode oboch agresívne prenasledovali paparazzi, a tak sa herečka uchýlila na policajnú stanicu.

Scarlett Johansson sa o svoju dcéru Rose veľmi bojí.

Dcéra Scarlett Johanssonovej Rose sa veľmi bojí prenasledovania Malých Paparazzi

 Malý uzrel svetlo sveta v roku 2014 a teraz má 5 rokov.

Scarlettina dcéra Rose sa veľmi bojí prenasledovania malých paparazzov

  • Turbulentný osobný život Scarlett Johansson

Zatiaľ čo Scarlett Johansson má za sebou strmú kariéru vo filmovom priemysle, súkromný život sexi blondínky je poriadne búrlivý. Za chrbtom má už dve manželstvá a dva rozvody. Cool herečka bola v rokoch 2008 až 2011 vydatá za svojho kolegu, hollywoodsku hviezdu Ryana Reynoldsa. Toto manželstvo trvalo iba dva roky a bolo rozpustené. V roku 2014 sa blondínka vydala za francúzskeho novinára Romaina Dauriaca. Manželstvo číslo dva sa po dvoch rokoch opäť rozpadlo. Ale ich dcéra Rose, ktorá má dnes 5 rokov, pochádza z tohto manželstva. Slávnej mame robí veľkú radosť!

Žena taká krásna ako Scarlett Johansson nemôže byť dlho slobodná.

Zásnuby Scarlett Johansson Colin Jost v máji šťastne spolu

Pochopiteľne, žena krásna ako Scarlett Johansson nemôže zostať dlho slobodná. Dva roky je opäť v pevných rukách a má vážny vzťah so známou televíznou hviezdou Colinom Jostom. Vaši blízki priatelia hovoria, že títo dvaja sú veľmi dobrý partner. V máji tohto roku verejne oznámili zásnuby. Minulý týždeň boli hrdličky na Long Islande v New Yorku a strávili tam krátku letnú dovolenku v známom zdravotnom stredisku „The Hamptons“. Napriek tomu, že Scarlett ukazuje na dovolenkových fotografiách trochu broskyňovej pokožky, vyzerá ako vždy oslnivo a srdce všetkých mužov bije rýchlejšie. Krásnej herečke držíme palce a dúfame, že už plánuje svadbu číslo tri! Podľa hesla „Všetky dobré veci prichádzajú v trojici“ to tentoraz určite vyjde! Scarlett Johansson a Colin Jost si to zaslúžia.

Herečka predvádza broskyňovú pokožku počas dovolenky na pláži v The Hamptons.

Scarlett Johansson Colin Jost na dovolenke na pláži v The Hamptons na pláži s broskyňovou pokožkou

Teraz je manželstvo číslo tri pred Scarlett Johanssonovou hneď za rohom!

Scarlett Johansson Colin Jost Engagement v máji Šťastné spolu Manželstvo číslo tri je hneď za rohom