Schlagerova ikona Andrea Berg robí múdre vyhlásenia o vzťahoch

Pred niekoľkými týždňami sme písali o rozchode Helene Fischerovej s jej dlhoročným priateľom. Teraz sa zdá, že si ďalšie ikony popového speváka dávajú pauzu od svojho perfektne vyzerajúceho vzťahu a sú to Andrea Berg a Uli Ferber. Dokonca sa špekuluje o možnom rozchode. Čo je pravda a čo nie – možno by sa každý mohol sám rozhodnúť vďaka vlastnej intuícii.

Andrea Berg vyrástla z ich šťastného vzťahu

Spev na scéne

Retrospektíva vzťahu medzi Andreou Berg a Uli Ferber

Dvaja popoví speváci sa vzali pred 11 rokmi a ich vzťah je samozrejme ešte dlhší. V súčasnosti sa o tom menej hovorí rozchod, stále je prestávka. 53-ročná žena sa vybrala na výlet do Južnej Afriky a jej manžel ju nechal doma.

Prišla len jej 20-ročná dcéra. To mnohých motivovalo šíriť zvesti o možnom rozchode medzi nimi. Podľa Andrey Bergovej je to len neškodná prestávka a podľa jej názoru je to celkom normálne. Dôvod, prečo cestovala sama so svojou dcérou, je ten, že jej manžel Ulrich Ferber chcel súčasne robiť aj iné veci. Nie je viac čo povedať, takže popový spevák.

Skvelý pár – Andrea Berg a Uli Ferber

Popoví speváci Ferber a Berg

Popová speváčka na tému vzťahov

Zdá sa, že Andrea Berg zo situácie robí maximum pre svoj imidž. Otázky o prestávke používa na to, aby sa podelila o niekoľko múdrych slov o milostných vzťahoch. Voľno v predĺženom vzťahu je podľa jej názoru niečo, čo by nemalo vyvolávať žiarlivosť. Každý by mal mať právo tráviť čas so svojimi vlastnými vecami a nemusí nevyhnutne plniť priania svojho partnera. Takto o podobných situáciách premýšľa Andrea Berg. Ak by prinútila manžela ísť s ňou, cesta by bola menej príjemná, pretože by to nerád robil a malo by to pre všetkých negatívne dôsledky.

Speváčka však prezrádza, že len nedávno dozrela natoľko, aby takýmto veciam skutočne rozumela. Zdá sa teda, že zo svojho šťastného manželstva skutočne vyrástla. Teraz chce tiež pomôcť druhým stať sa šťastnejšími vo svojich vzťahoch.

Andrea teraz môže hovoriť múdre slová o láske

Popoví speváci - veľmi skvelý pár

V láske nie je miesto pre žiarlivosť voči koníčkom partnera – preto Berger

Popová speváčka Uli s Andreou

Zdá sa, že Uli Ferber má stále šťastné manželstvo s Andreou Bergovou

Uli - známy popový spevák

Andrea Berg si teraz dáva pauzu v Južnej Afrike

Andrea Berg - skvelá speváčka