Seal – Bývalý manžel Heidi Klumovej robí štipľavé vyhlásenia o jej tretej svadbe

Svetoznáma nemecká modelka a matka štyroch detí Heidi Klum (46) je neúnavná. Tento víkend sa tretíkrát objaví pred oltárom, na Capri. Na talianskom vápencovom ostrove v dôkladne romantickej atmosfére hovorí áno svojmu snúbencovi, spevákovi „Tokio Hotel“ Tomovi Kaulitzovi (29). Vďaka obrovskému záujmu médií obaja z akcie urobili Svadbu roka. Veľa sa o tom môžete dočítať na internete, napríklad aké svadobné šaty modelka nosí, ktoré svadobčania už prišli a kto ešte len príde. Meno bývalého manžela Heidi Klumovej však v zozname pozvaných hviezd a celebrít chýba. Známy spevák Seal (56) evidentne nejaví záujem o svadbu svojej bývalej a momentálne je v Los Angeles.

Nemecká modelka bola v rokoch 2005 až 2014 vydatá za slávneho speváka Seala 9 rokov.

Speváčka Seal bola v rokoch 2005 až 2014 vydatá za modelku Heidi Klum

  • Speváčka Seal nebude na svadbe v Taliansku

Na druhý deň speváka Seala zbadali paparazzi na letisku v Los Angeles, ktorý mu okamžite položil otázky týkajúce sa svadby jeho bývalej manželky Heidi Klum. Očividne nemal chuť komentovať nové šťastie modelky a pôsobil, akoby o svadbe nič nevedel.

Na otázku o veľkej udalosti Heidi Und Toma Kaulitza v Taliansku odpovedal ironicky slovami: „Toto je pre mňa nové“. Úsmev na tvári naznačoval, že bol dobre informovaný o tretej svadbe z bývalého Victoria’s Secret Angle. Obľúbený a úspešný spevák sa neubránil svižnému komentáru. „Porozprávajme sa o niečom zaujímavejšom,“ dodal Seal a ukázal, že mu to je úplne jedno. Namiesto gratulácií všetkých prekvapil šteklivými vyhláseniami o svojom bývalom.

Nie je všetko zlato, čo sa blyští! Takéto obrázky sú minulosťou.

Speváčka Seal adoptovala Leni s tromi vlastnými deťmi s Heidi Klum

Tento víkend dá bývalá Victoria’s Secret Angle áno „hviezde Hotel Tokio“ na Capri.

  • Seal nechce niekoľko rokov žiť ďaleko od svojich detí

Ako je známe, model bol od marca do decembra 2003 vo vzťahu so športovým a priemyselným manažérom Flaviom Briatorem. Keď sa oddelila od šéfa tímu Renaultu formuly 1, už bola tehotná so svojim prvým dieťaťom. Krátko na to začala chodiť so speváčkou Sealom. Bol tiež pri narodení ich dcéry Leni (15) v New Yorku v máji 2004 a adoptoval si dieťa. Seal a Heidi majú spolu ešte tri deti. Henry má už 14 rokov a Johan 13. Ich malá dcérka Lou má teraz desať. Všetci boli spolu veľmi šťastní.

Matka štyroch detí so svojim potomkom.

Speváčka Seal Vierfach - mama Heidi Klum so svojim potomkom

Teraz je situácia veľmi odlišná. Zatiaľ čo Heidi sníva o dieťati so svojim novým manželom Tomom Kaulitzom, speváčka Seal nechce žiť ďaleko od svojich detí. Podľa denníka Daily Mail si už kúpil vilu v horách Santa Monica za tri milióny eur. Tento luxusný hotel sa nachádza iba 30 km od Heidiho šľachtického sídla v Bel Air. To znamená, že Seal sa pohybuje blízko svojich detí. Napriek tomu, že všetci štyria tínedžeri sú hviezdou „Tokio Hotel“ fascinovaní, ich otec sa chce naďalej zapájať do ich životov. Seal verí, že deti v ich ťažkom veku potrebujú vyspelého opatrovateľa. Je presne jeden! Najprv však chceme počkať a uvidíme, či vznikne nová zmiešaná rodina!

Heidi Klum našla svoje nové šťastie s Tomom Kaulitzom.

Očarujúca svadba dvoch hrdličiek sa uskutoční tento víkend na talianskom ostrove Capri.

Známy spevák Seal sa namiesto gratulácií k svadbe svojej bývalej vyjadril len ironicky a tak trochu šteklivo.

Spevák Seal namiesto gratulácií ironické a šteklivé vyhlásenia o svadbe svojej bývalej