Selena Gomez sa ukazuje vo vzhľadoch inšpirovaných Courteney Cox z 90. rokov

Zdá sa, že retro módne trendy v súčasnej móde držia krok veľmi dobre. Sú obľúbené a sú prijímané a šírené nielen obyčajnými ľuďmi, ale aj primárkami. To nám ukazuje aj Selena Gomez, ktorá sa pred pár dňami, ale aj predtým, ukazovala znova a znova v parádnych lookoch 90. rokov. Zdá sa, že si vzala za vzor Courteney Cox, Moniku z „Priateľov“. Nasledujúce obrázky túto tézu jednoznačne podporujú.

Gomez v nádherných šatách ako Courteney Cox

Kvetinové potlače Courtney Cox a Gomez

Skvelé vzorované a krátke šaty

Krátke vzorované šaty sú provokatívne a zároveň skutočne ženské a romantické. Vďaka tomu nikdy naozaj nevyšli z módy. Zdá sa, že v 90. rokoch získali obzvlášť populárny tvar so zaujímavými výstrižkami. To zrejme tiež inšpirovalo Selenu Gomezovú k tomu, aby sa v týchto dňoch obliekala ako svoje obľúbené postavy z filmovej série „Priatelia“.

Krátke a tesné šaty sú ďalším štýlom ženského oblečenia, ktoré možno vysledovať až do 90. rokov. Zdá sa, že Selena Gomez si to rovnako užíva. Ale počas tejto slávnej udalosti to skrátila.

Elegantné moderné šaty od Seleny v retro štýle

Courtney cox a selena čierne šaty

Neutrálny top a džínsy – klasika, ktorá je stále udržateľná

Ďalšie outfity, v ktorých nemožno prehliadať podobnosti medzi Courteney Cox a Selenou Gomez, sú ako na obrázku nižšie. Skladajú sa z jednoducho vyzerajúceho topu v neutrálnej farbe. Toto je telo objímajúce čierne tričko. Bol kombinovaný s jednoduchými džínsami na každodenné oblečenie. V prípade Seleny bola myšlienka prispôsobená prechodnému počasiu a áno, vyzerá to obzvlášť skvele a prakticky. Príslušenstvo je ďalším aspektom, vďaka ktorému celkový vzhľad vyzerá oveľa modernejšie a aktuálnejšie.

Džínsy a čierny top Selena Gomez

Skopírovala Selena tieto oblečenie od Courteney Cox alebo nie?

Veľkou otázkou týchto odevov od Seleny Gomez zostáva, či ich skutočne skopírovala od Courteney Cox. Pretože niekedy to tak naozaj vyzerá, pretože jej modely sú takmer rovnaké ako herečkine. Alebo sa môže stať, že 90. roky majú typický vzhľad, ktorý môžete vidieť so Selenou a Courteney, ale aj s mnohými inými vtedy a teraz.

Neutrálny vrstvený vzhľad v troch farbách

skvelá Selena Gomez

Tu nemožno prehliadať podobnosti vzhľadu

Podobne ako Gomez a Cox

Biela a džínsy sú rovnako bežnou kombináciou v 90. rokoch a dnes

Selena Gomez sa oblieka každý deň

Skopírovala Selena tento pohľad od Courteney?

Selena a Courtney Cox - biely štýl