Sharon Stone a jej dlhoročný boj späť v živote

Ako rýchlo je čas! Známa hollywoodska blondínka Sharon Stone bude mať 10. marca 61 rokov. Je ťažké tomu uveriť, ale je to fakt. Herečka nie je zmätená svojim vekom, pretože je šťastná, že to dosiahla. Hviezde „Základný inštinkt“ trvalo roky, kým sa po život ohrozujúcej mozgovej príhode v septembri 2001 vrátila k životu. Je šťastná, že sa najhoršie obdobie jej života skončilo. Teraz o tom smelo hovorí a s optimizmom hľadí do budúcnosti.

 Napriek rokom a ťažkým životným situáciám vyzerá Sharon Stone stále perfektne.

Sharon Stone vyzerá perfektne aj napriek veku

 Na obrazovke nám roky chýbali, teraz je späť.

Sharon Stone je známa hollywoodska herečka späť na obrazovku

  • Sharon Stone teraz hovorí o svojom zdĺhavom boji o prežitie

Pred dvoma rokmi Sharon Stone informovala o dojme a šokovaní svojho najhoršieho zážitku v britskej televíznej a rozhlasovej diskusnej relácii „Radio Times“. V tejto osobnej spovedi porozprávala o tom, ako sa jej zrazu zmenil celý život. Mala iba päťpercentnú šancu na prežitie a vďaka bohu to využila, aby zostala nažive. Doslova by sa mala prebojovať späť do života. Po mŕtvici sa herečka musela znova naučiť písať, čítať, hovoriť a chodiť. “Najhoršie bolo koktanie,” povedala v rozhovore. “Moje ľavé oko bolo slepé, moje ľavé ucho hluché.” Trvalo mi roky, kým som sa vrátil do ľavej nohy, “hovorí Sharon Stone a spomína na dlhý proces obnovy.

Boj o prežitie a uzdravenie herečky trval mnoho rokov.

Sharon Stone mala dlhý boj o prežitie a zotavenie sa z mozgovej príhody

  • Filmová kariéra Sharon Stone pokračuje.

Známa hollywoodska hviezda vyhrala boj s ťažkou mozgovou príhodou a jej následkami a teraz sa snaží dať svojej filmovej kariére nový štart. Svetová sláva ju preslávila vďaka úlohe v úspešnom filme „Základný inštinkt“ (1992). Potom si v roku 1996 zahrala gangsterskú nevestu Roberta de Nira v „Casino“ (1995) a bola nominovaná na Oscara za hlavnú herečku. Sharon Stone sa teraz vo filmovom priemysle vrátila ako postava herečky v minisérii “Mosaic”. Krok za krokom sa tiež vracia do práce, ale nepreberá hlavné úlohy, vo filmoch dáva prednosť hosťujúcim úlohám. Blondínka si myslí, že bez nej sa filmový priemysel za posledné roky ohromne zmenil. Teraz je veľa digitalizácie, vlastne ako vo všetkých oblastiach života.

 „Všetko sa stalo bezo mňa,“ hovorí Sharon Stone o rýchlom rozvoji filmového priemyslu.

Sharon Stone je známa herečka už vo filmovom priemysle

V osobnom živote herečky existujú aj určité zmeny. Teraz sa stará o svojich troch adoptívnych synov Roana (18 rokov), Lairda (13 rokov) a Quinna (12 rokov). Chce z nich vychovať rešpektujúcich ľudí. Doma chlapcom otvorene hovorí o problémoch našej doby. Chce si len nájsť čas na svojich synov. Byť slobodnou matkou troch synov nie je vôbec jednoduché.

Celosvetovo sa preslávil vďaka hitu „Basic Instinct“.

Sharon Stone v úspešnom filme „Základný inštinkt“ 1992

Sharon Stone tiež odhodlane bojuje proti sexuálnemu násiliu na ženách a dievčatách. Verí, že ženy sa nesmú nechať manipulovať v práci alebo doma. Je za rešpektujúce správanie, pretože opak by mohol mať vážne dôsledky.

 Veľa šťastia, Sharon Stone!

Sharon Stone bude mať v marci 2019 61 rokov