Skutočne Kate Middleton čaká štvrté dieťa?

Kate Middleton je údajne štvrtýkrát tehotná. Slovo sa dostalo už v roku 2018, ale stále neexistuje žiadne oficiálne potvrdenie tejto novinky. Oficiálne orgány musia stále odpovedať, či sú tieto správy o vojvodkyni z Cambridge pravdivé. Ak je to pravda, bolo by to skutočným prekvapením, pretože tretie dieťa kráľovského páru sa narodilo len pred 8 mesiacmi. Správy pochádzajú z britského hviezdneho časopisu, ktorý tiež tvrdí, že teraz čakajú dievča. Kráľovská rodina má zatiaľ tri deti – princeznú Charlotte a princov Georga a Louisa.

Je Kate Middleton skutočne štvrtýkrát tehotná? Tu je s druhým dieťaťom v brušku!

veľmi tehotná kate middleton

Oficiálne správy o tehotenstve Kate Middleton stále chýbajú!

Zdroj teraz tvrdí, že štvrté dieťa Kate a Williama je údajne na ceste. Vyzerá to však tak, že kráľovská rodina zakázala pokračovať v šírení týchto klebiet. Kensingtonský palác jednoducho odmietol komentovať, ale tiež sa hovorilo, že čoskoro bude vydané oficiálne vyhlásenie.

V kráľovských kruhoch je práve teraz detská horúčka a rovnako aj to Meghan Markle a princ Harry chytil. Obaja čakajú svoje prvé dieťa na jar tohto roku.

Aj keď nie je jasné, či sú správy o Kate Middletonovej vôbec pravdivé, boli zorganizované stávky na jej tehotenstvo a tehotenstvo Megan.

Zdá sa, že rodine Kate a William sa s výchovou detí darí

kate a william s dieťaťom

Predošlý detský príbeh Kate a Williama

Stávkuje sa, kto bude mať prvé dieťa, a v decembri to bolo 6: 4 pre Kate Middleton. Počas prvých troch tehotenstiev Kate Middleton trpela vážnou rannou nevoľnosťou. Dokonca kvôli tomu zmeškala prvý deň princa Georga v škole. V čase, keď bola tehotná s princeznou Charlotte. Vždy chcela najmenej tri deti, ako už oznámil veľmi dôležitý kráľovský zdroj. William bol naopak zo začiatku oveľa zdržanlivejší, zrejme nielen preto, že má iba jedného brata, ale aj preto, že George bol veľmi ťažké dieťa. Potom mali Charlotte a bola oveľa jednoduchšia. Teraz sa predstava novorodenca nezdá byť takou výzvou.

Každé nové kráľovské dieťa je pre rodinu Kate a Williama novým šťastím

pred nemocničnou Kate a Williamom Mýtnym

Kate Middleton vždy chcela najmenej tri deti

Catherine vojvodkyňa z Cambridge porodí svoje tretie dieťa, Lindo Wing, St Mary's Hospital, Londýn, Spojené kráľovstvo - 23. apríla 2018

Jeden zo šťastných obrázkov Kate a Williama s deťmi

kate a william so svojimi dvoma staršími deťmi

Všetci sme zvedaví, či sa Kate Middleton v roku 2019 narodí štvrté dieťa.

kate william a obrázok malého Georga

Kate a William – príklad šťastnej rodiny

Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridge navštívia Nemecko - 3. deň