Snová svadba Heidi Klum a Toma Kaulitza: Kedy, kde a kto tam bude?

Po Tomovom romantickom manželskom návrhu na Vianoce a dojímavom príspevku Insta od Heidi: „Povedal som áno!“ Pomaly bolo jasné, že obaja milenci sa čoskoro tiež vezmú. Už nejaký čas sa špekuluje aj o tom, že je Heidi tehotná, ako aj o mieste a dátume svadby. Tom a Heidi už priznali, že je stanovený dátum svadby, ale zatiaľ to nechcú oficiálne odhaliť. A kde sa vezmete? V Los Angeles, na Capri alebo vo vašom spoločnom dome? Malo by to byť potom Bergisch Gladbach, Magdeburg alebo Kolín nad Rýnom? V očakávaní veľkej svadobnej udalosti roka budú veci naďalej vzrušujúce.

Heidi Klum a Tom Kaulitz v máji 2018 – oficiálne spolu prvýkrát

heidi klum a tom kaulitz zamilovaní na červenom koberci

Kde sa koná vysnená svadba Heidi a Toma?

Noviny Bild nedávno oznámili, že obe hviezdy sa neoženia v USA, ale s najväčšou pravdepodobnosťou tu v Nemecku, presnejšie v Bergisch Gladbachu. Odtiaľ pochádza Heidi. Potom, čo sa Heidiina mama Erna a nevlastný brat Michael videli spolu s Tomom na zámku Bensberg pri Bergisch Gladbachu, zdá sa celkom dôveryhodné, že by sa tam budúca nevesta a ženích mohli vziať, a to zo všetkých miest.

Jedná sa o 5-hviezdičkový luxusný hotel so 120 izbami a malebným prostredím. Prečo nie?

Nie je to však úplne isté, pretože Heidi a Tom nechcú oficiálne oznámiť miesto svojej svadby. Časopis „OK!“ Nedávno odhalil zasvätených: „Heidi plánuje prenajať plážový dom s výhľadom na more na svadobnú hostinu v Malibu“. Podľa iných klebiet by Heidi chcela gospelový zbor a orchester a na svadbu by chcela pozvať okolo 300 hostí. Ktovie, možno by sa v USA mohla konať druhá veľká svadobná oslava, kde obaja pôvodní Nemci roky žijú a majú veľa priateľov a známych..

Taký krásny zásnubný prsteň sa nedá prehliadnuť

zásnubný prsteň heidi klum a tom kaulitz

A ako by mohol vyzerať zoznam hostí?

Okrem Heidiho detí a rodičov, ako aj Tomovho dvojčaťa, tam určite budú aj ďalší dvaja členovia Tokio Hotel – Georg Listing a Gustav Schäfer. Blízki priatelia ako Thomas Hayo a Michael Michalsky by samozrejme nemali vôbec chýbať. Speváčka Mel B je tiež jednou z najlepších priateľov budúcej topmodelky nevesty a preto určite aj dôležitým svadobným hosťom. Fotograf Rankin, módny guru Tim Gunn a návrhári Zac Posen a Michael Kors sú s najväčšou pravdepodobnosťou tiež na zozname hostí. Určite tam môže byť aj topmodelka Giesele Bündchen a Tyra Bangs. A prečo nie Sir Elton John? Zostávame zvedaví, koho Heidi a Tom pozvú na svoj milostný večierok.

Obaja stále vyzerajú hlboko zamilovaní

heidi klum a tom kaulitz 2018 medzinárodný filmový festival v Cannes

Dvojča Bill Kaulitz je tiež šťastný

Tomov brat Bill je tiež veľmi šťastný z blížiacej sa svadby. V rozhovore pre RTL 29-ročný muž povedal, že takmer mal pocit, že sa chystá oženiť. Frontman Tokio Hotel chce plne podporovať svojho dvojča – brata a práve organizuje Tomovu bakalársku párty. Tiež oznámil, že oslavu plánuje presne tak, ako to chce jeho brat, so všetkými jeho chlapcami. Takže to skutočne vyzerá, že vaša vysnívaná svadba je veľmi skoro … možno v máji? Alebo najneskôr toto leto?

V každom prípade im obom prajeme veľa šťastia a dlhý a šťastný spoločný život!

Tomovo dvojča je nadšené a zdieľa nadšenie

Bill Kaulitz Heidi Klum a Tom Kaulitz

Pár snov pri udeľovaní cien Golden Globe Awards 2019

ceny Zlatého glóbusu Heidi Klum a Toma Kaulitza