Star Trek 2019 – Star Trek: First Frontier. Kľúčové skutočnosti na prvý pohľad

KENNY SMITH začal pracovať na produkcii STAR TREK: FIRST FRONTIER už v roku 2013. V centre príbehu je prvý kapitán USS Enterprise NCC-1701 a jeho posádka. Na realizáciu tejto inscenácie sa ju najskôr pokúsili financovať ako Kickstarter.

Robert Pralgo hrá kapitána Roberta April

cudzinec hovorí kapitánovi apríl - star trek

Realizácia so zníženým rozpočtom

Tento pokus bol v roku 2015 a nepriniesol požadované výsledky. KENNY SMITH vyskúšal preto rôzne ďalšie stratégie. Trailer STAR TREK: FIRST FRONTIER vyšiel až tento rok, čo je oveľa neskôr, ako sa očakávalo. V skutočnosti sa očakávalo, že táto produkcia sa v roku 2016 uskutoční po 50. raz.

Výročie Star Treku by sa malo realizovať. Pri stavbe modelu vesmírnej lode Star Trek a ďalších zariadení, ako je hangár, sa dodržalo mnoho zastaraných pracovných stratégií. To ušetrilo veľa zdrojov a muselo byť z výroby veľké dobrodružstvo.

Kapitán Robert April musí v Star Trek: First Frintier urobiť veľa ťažkých rozhodnutí

kapitán apríla v rozhovore

Herci v hlavných úlohách

V hlavných úlohách Star Trek 2019 (Star Trek: First Frontier) sú herci Robert Pralgo a Tara Ochs. Každý hrá kapitána Roberta April a veliteľku Sarah April. Ďalšie vedúce úlohy dostali Mark Ashworth – veliteľ Young, Paul Telfer – veliteľ McCain, Vince Canlas – nadporučík Corbin, Brianna Ferris – poručík Lyra.

Vesmírna loď vyzerá takto zvnútra

vo vnútri vesmírneho plavidla Star Trek

Čo už poznáme v traileri?

Ak sledujete trailer, môžete vidieť, že futuristické nápady pre ľudstvo sa spájajú so súčasnou emocionálnou drámou. Spárovanie týchto dvoch aspektov pravdepodobne z veľkej časti urobilo úspech Star Treku v celej jeho histórii. Práve tam sa zdá, že sa človek dostal na ešte vyššiu úroveň ako predtým v Star Trek: First Frontier. Na film sa veľmi tešíme!

Star Trek: Firts Froentier 2019 – Pohľad zvonku na model vesmírnej lode

vesmírna loď star trek 2019

Tara Ochs v úlohe veliteľky Sarah April

aprílový pár star trek 2019

Mix futuristiky a drámy v hre Star Trek: Firts Frontier

Scény z vesmírnej lode - Star Trek 2019