Taylor Swift sa objavuje na obálke Elle UK s osobnou esejou o populárnej hudbe

Pokiaľ ide o hudbu, prejav vnútornej osobnosti umelca je vždy veľmi cenený. Koniec koncov, pre poslucháča je vždy jednoduchšie identifikovať sa s textami a porozumieť im, keď je cítiť emocionálnu poctivosť ich idola. Taylor Swift si túto skutočnosť dobre uvedomuje. Včera, 28. februára, zverejnila svoju fotografiu na titulnej strane svojho instagramového kanála Elle UK. Tam má speváčka krásne objemné žlté šaty s výrazným výrazom tváre. Ale to nie je na dlho všetko! Swift tiež publikuje esej v časopise s názvom „Sila popu“, v ktorom podrobne popisuje, ako piesne žánru ovplyvnili ju a všetkých ostatných okolo nej.

Taylor Swift na prednom obale časopisu Elle UK

Taylor Swift sa objavuje na obálke Elle UK s osobnou esejou o obaloch popovej hudby od Elle UK

Taylor Swift sa vo svojej eseji delí o osobné skúsenosti a pamäť

V eseji Taylor Swift referuje o svojich vlastných skúsenostiach; Okrem iného aj to, ako rôzne obľúbené piesne prebudili dávno zabudnuté spomienky na detstvo. Vrátane toho, ako také piesne pomohli vyliečiť jej srdce po zlom rozchode.

Tvrdí, že na rozdiel od všeobecného presvedčenia, ľudia nechcú vidieť v rebríčkoch generickú hudbu. Hudobní fanúšikovia namiesto toho túžia po hudbe, ktorá poskytuje vhľad do emocionálneho života umelca.

Emocionálne nabitý a citeľne blízky príjemcom

Taylor Swift sa objavuje na obálke Elle UK s osobnou esejou o fotografickej koláži popovej hudby od hviezdneho speváka

„Myslím si, že ľudia v dnešnej dobe hľadajú prepojenie a pohodlie v hudbe, ktorú počúvajú. Radi sa niekomu zdôveríme a počujeme od neho: „Tým som si prešiel“, ako dôkaz toho, že sa dokážeme dostať cez vlastné boje. V skutočnosti nechceme, aby naša popová hudba bola generická. Myslím si, že mnoho milovníkov hudby sa chce biograficky pozrieť na spevákov svet, dieru v emocionálnych stenách, ktoré ľudia okolo seba budujú, aby prežili. Tento pohľad do histórie umelca nás pozýva, aby sme ho spojili s tým svojim, “povedal popový spevák.

Taylor Swift nám ponúka pohľad do zákulisia jej života

Taylor Swift sa objavuje na obálke Elle UK s osobnou esejou o histórii obalov popovej hudby z Elle UK

Víťazka ceny Grammy zdieľa svoj názor na liečivú silu hudby

Swift vo svojej eseji „Sila popu“ tiež spomína, ako jej písanie vlastnej hudby pomohlo prežiť emocionálnu horskú dráhu života. “Rád si pamätám extrémne dobré časy a extrémne zlé časy,” povedala. „Chcem si zapamätať farbu svetra, teplotu vzduchu, vŕzganie podlahových dosiek, čas ukradnutia alebo zlomenia srdca alebo jeho uzdravenie alebo používanie navždy.“

Pieseň „White Horse“ je o nereálnych očakávaniach lásky

Taylor Swift sa objavuje na obálke Elle UK s osobnou esejou o úryvku videa z popového hudby s bielym koňom

Jasne vidíte, ako veľmi Taylor Swift vo svojej hudbe vyjadruje o sebe, svojom živote a srdci. Nebojí sa byť k svojim fanúšikom úprimná. Ale naopak. Swift sa vyvinul mimo mnohých ich „generických“ popových hudobníkov a v konečnom dôsledku zostáva všade takouto rešpektovanou celebritou práve z tohto dôvodu. Celú esej si môžete prečítať v čísle Elle UK 7. marca.

„Blank Space“ je paródiou na verejnú mienku o ich milostnom živote

Taylor Swift sa objavuje na obálke časopisu Elle UK s osobnou esejou o piesni, prázdny priestor, pieseň, ukážka z Femme Fatale

Taylor Swift sa objavuje na obálke Elle UK s osobnou esejou o abstraktnej fotografii popovej hudby elle uk