To najdôležitejšie, čo je potrebné vedieť o deťoch Angeliny Jolie

Téma o deťoch Angeliny Jolieovej je vzrušujúca, ale zároveň trochu mätúca. Existuje toľko a tak rozdielnych pôvodov, že je ľahké stratiť prehľad o veciach. Ak to tak cítite, ale zároveň ste na to zvedaví, držte sa toho! Tu je všetko, čo by ste mali vedieť o deťoch Angeliny Jolie.

Stále šťastná rodina Brangelina

Bradd Pitt a Angelina Jolie so svojimi deťmi

Brangelina a deti

Predtým, ako sa v roku 2017 skončil milostný vzťah Angeliny Jolie a Brada Pitta, sa tento pár volal Brangelina. Dlho cestovali so svojimi deťmi, tromi adoptovanými deťmi a tromi vlastnými potomkami po celom svete. Tí najmenší majú teraz 9 až 16 rokov a pochádzajú z rôznych kútov sveta.

Žiadny z nich sa nenarodil v USA. Spolu má manželia Brangelinovci sa starali o svoje deti v rôznych mestách a krajinách vrátane Francúzska, New Orleans a Los Angeles.

Angelina Jolie so svojimi deťmi v Paríži

angelina jolie s mnohými deťmi

Kto sú vlastne deti??

Maddox sprevádza Angelinu Jolie na oficiálnom obrade

maddox jedno z mnohých detí Angeliny Jolie

Maddox Jolie-Pitt

Tu sú jednotlivé deti Angeliny Jolie a niekoľko rýchlych informácií o nich! Maddox Jolie-Pitt má v súčasnosti 16 rokov a je najstarším synom Angeliny. Bol adoptovaný v Kambodži v roku 2002, keď mal sedem mesiacov. Angelina si chcela adoptovať dieťa so svojim vtedajším manželom Billym Bobom Thorntonom, ale kvôli rozchodu to urobila sama. Maddoxe adoptoval Brad Pitt v roku 2006. O niečo skôr, v roku 2003, Angelina založila nadáciu pomenovanú po ňom.

Zahara Jolie-Pitt pochádza z Etiópie

Zahara, jedno z detí Anjeliny Jolie

Dcéra – Zahara Jolie -Pitt

Zahara Jolie-Pitt má momentálne 13 rokov a bola adoptovaná z Etiópie, keď mala šesť mesiacov. Adoptoval si ju Brad Pitt v rovnakom čase ako jej brat Murdocks. Jej meno v arabčine znamená „žiarivý“ a má aj druhé meno – Marley, ktoré bolo zvolené po Bobovi Marleym. Angeline oznámili, že Zaharovi rodičia sú chorí na AIDS. Človek sa teda bál aj o malého. Okrem iného veľmi rada podporuje svoju matku svojou dobročinnosťou. Zahara navštívila utečencov zo Sýrie spolu s Angelinou Jolie v roku 2018.

Shiloh – najextravagantnejšia z detí Angeliny Jolieovej

vlastná dcéra Angeliny Jolie

Shiloh Jolie-Pitt

Dcéra Shiloh Jolie-Pitt má momentálne 12 rokov a jej meno znamená „mierumilovné“. Narodila sa sama Angelina Jolie v Namíbii. Bol to veľmi ťažký pôrod a Angelina vraj až do konca verila, že sa všetko mohlo pokaziť. Prvé obrázky Shiloha boli predané za účelom získania peňazí na charitu. Viac ako sedem miliónov dolárov bolo darovaných UNICEF. Zaujímavosťou je, že Shiloh rada nosí pánske oblečenie, v skutočnosti chce byť chlapcom! V poslednej dobe sa dostáva na titulky novín kvôli zlomenine ruky na dovolenke.

deti angelina joli pax mladé i staršie

Pax Jolie Pitt

Paxa, teraz 14-ročného chlapca z Vietnamu, adoptovali. Stalo sa to v roku 2007, keď mal malý iba tri roky. Najprv si dieťa adoptovala iba Angelina a potom to isté urobil v roku 2008 aj Brad Pitt. V roku 2018 sprevádzal Pax svoju matku počas podujatia Golden Globe Awards. Podľa bulvárnych plátkov chce byť herec rovnako ako jeho rodičia. Ale podľa vlastných slov svojej matky uprednostňuje hudbu a chce byť DJ. Podľa Angeliny Jolie žiadne z detí naozaj nechce byť hercom, skôr milujú hudbu a umenie. Pax bol vo Vietname s Angelinou Jolie v roku 2011, aby sa dozvedel viac o svojom kultúrnom pozadí.

skvelý obraz angeliny jlie s deťmi Knox Vivienne

Vivienne a Knox Jolie Pitt

Vivienne a Knox Jolie Pitt sú ďalšie vlastné deti Angeliny Jolie a Brada Pitta. Sú to dvojčatá a v súčasnosti majú 9 rokov. Narodili ste sa vo Francúzsku v júli 2008. Obrázky tohto drobčeka sa predali za viac ako 14 miliónov dolárov a suma bola darovaná Nadácii Andyho Jolie-Pitta.

Angelina Jolie o svojich adoptovaných deťoch hovorí, že veľmi dobre poznajú svoju pôvodnú kultúru a sú na ňu hrdí. Všetci majú nad posteľami príslušné národné vlajky!