Veľa celebrít vo Wimbledone 2019 – Royals a hviezdy navštevujú grandslamový turnaj

Každý rok v júli sa v britskom hlavnom meste stretnú najlepší tenisoví profesionáli, aby si zahrali na jednom zo 16 trávnatých ihrísk v bohatej štvrti Wimbledon. Wimbledon je vlastne tretí grandslamový turnaj v tomto roku a jediný, ktorý sa hrá na trávnatých ihriskách. Zatiaľ čo sa ihrisko vo Wimbledone podáva a úroveň emócií sa zvyšuje z minúty na minútu, je to tiež veľmi zaujímavé v hľadisku divákov. Najmä v takzvanom kráľovskom boxe vo Wimbledone. Royals, hviezdy a hviezdičky z filmového a hudobného sveta, ako aj známi športovci a bohatí podnikatelia sa sem chodia pozerať a byť videní ako najlepší tenisti na svete. Hneď vám chceme ukázať, kto tam bol na tohtoročnom turnaji vo Wimbledone 2019.

Od roku 1877 sa tu koná najprestížnejší tenisový turnaj na svete.

Wimbledon 2019, najstarší slamový tenisový turnaj na svete od roku 1877

Ako každý rok, Kate Middleton bola aj na Wimbledone 2019.

Wimbledon 2019 Kate Middleton sa zúčastňuje tenisového turnaja, pretože každý rok má dobrú náladu

• Prečo sú wimbledonské majstrovstvá zhromaždiskom kráľov a hviezd??

Wimbledonský šampionát je najstarší a najprestížnejší tenisový turnaj na svete. Má starú históriu, pretože prvý turnaj sa tu odohral v júli 1877. Ako je známe, tradícia je v Anglicku veľmi cenená. Wimbledon sa hrá do dvoch týždňov, tento rok sa turnaj začal 1. júla a skončil sa včera večer veľkolepým mužským finále medzi dvoma tenisovými obrami Rogerom Federerom a Novakom Djokovičom. Bol to historický, rekordne dlhý tenisový zápas, kde obaja tenisoví profesionáli vydali zo seba maximum a predviedli sa. Deň predtým sa konalo ženské finále. Mladá Rumunka Simona Halepová zdolala svoju americkú súperku Serenu Williamsovú len za 56 minút.

Serena Williamsová by sa mala uspokojiť s druhým miestom vo Wimbledone 2019.

Wimbledon 2019 Serena Williamsová stratila druhé miesto vo finále proti Simone Halepovej

Aby sme pomenovali niekoľko zaujímavostí z histórie turnajov, chceme zdôrazniť, že Martina Navrátilová je absolútnou rekordnou víťazkou Wimbledonu. V rokoch 1978 až 1990 triumfovala deväťkrát ako individuálna víťazka. Roger Federer je najúspešnejší tenista všetkých čias. Vo Wimbledone získal dlho očakávanú trofej osemkrát. Žiaľ, včera prehral vo finále proti Djokovičovi. Steffi Grafová vyhrala Wimbledon sedemkrát a Boris Becker trikrát vyhral finále tohto renomovaného tenisového turnaja.

Roger Federer svojou inteligentnou hrou nadchol divákov na Wimbledone 2019.

Wimbledon 2019 Najinteligentnejší tenista Rogera Federera teší publikum

Keďže je tenis na takej vysokej úrovni, niet divu, že o Wimbledon prejavujú veľký záujem aj kráľovskí predstavitelia a hviezdy. Dva turnajové týždne využívate na sledovanie tenisových hier na najvyššej úrovni. Nie je to však jediný dôvod, prečo ste prišli do Wimbledonu. Toto je miesto stretávania sa kráľovských hviezd a hviezd, kde sa stretávajú so starými priateľmi, chatujú o nedôležitých veciach alebo na verejnosti predvádzajú svoj osobný štýl. Existuje množstvo dôvodov, prečo navštíviť najstarší tenisový turnaj na svete, ale jedna vec je istá: Tu môžete vidieť a byť videní!

Kráľovský box vo Wimbledone 2019

Wimbledon 2019 Royal Box Star a Asterisk sa zúčastňujú najstaršieho tenisového turnaja

• Royals and Stars vo Wimbledone 2019

Britská kráľovská rodina bola na Wimbledone 2019 veľmi dobre zastúpená. Vojvodkyňa Camila tam bola, ale nechcela upútať pozornosť. Vzhľad ostatných kráľovských bol zaujímavejší. Napríklad Meghan Markle prejavila voči Kate Middleton vrúcne city a zdá sa, že obaja sa v súčasnej dobe majú dobre. Možno je „ľadová vojna“ medzi týmito dvoma kráľovskými osobami minulosťou alebo sa aspoň odložila. V jej spoločnosti bola sestra Kate, krásna a veľmi elegantná Pipa Middleton. Jej matka Carole Middleton bola pri niektorých hrách zahliadnutá aj v Royal Box. Bol tam aj monacký princ Albert, ale tentoraz bez svojej peknej manželky. Princ William netrpezlivo sledoval mužské finále po boku svojej manželky Kate, ktorá potom dvom hráčom osobne odovzdala trofeje.

Kate Middleton chatuje s mladými tenistami na Wimbledone 2019.

Wimbledon 2019 Kate Middleton v rozhovore s mladými tenistami

Hviezdy z módneho a filmového sveta boli aj na Wimbledone 2019. Sienna Miller prišla v siedmy deň turnaja a predviedla svoje outfity a dobrú náladu. V Royal Boxe boli aj Tess Daly a Vernon Kay a neustále úsmevy na ich tvárach bolo skvelé vidieť. Slávny futbalista David Beckham sprevádzal svoju matku na Wimbledone 2019 a zdá sa, že obaja si to spolu užili..

Stručne povedané, ako vždy tento rok, boli wimbledonské majstrovstvá vzrušujúcim a oduševneným turnajom, na ktorom sa diváci bavili a obdivovali hru najlepších tenisových profesionálov..

Ich milé správanie voči sebe všetkých na Wimbledone 2019 prekvapilo.