Zdá sa, že Demi Lovato teraz našla šťastie s Henrym Levym

Demi Lovato strávila vianočné zimné prázdniny so svojim novým priateľom Henrym Levym. Tieto posledné dni žiarila nielen kvôli luxusnému bielemu kožuchu, ale aj kvôli šťastnému úsmevu na tvári. Pravdepodobne za to vďačí novému, ale veľmi dobre sa rozvíjajúcemu vzťahu s Levym.

Lovato a Levy – elegantne oblečení v Silver Star Night

demi levato vyberať silvestrovský večer

Silvester Demi Lovato s Henrym Levym

Zdá sa, že obaja prežili nádherný Silvester spoločne. Demi Lovato spojila luxusný kožuch v žiarivo bielej farbe s moderným dizajnovým kúskom oranžovej farby – kabelkou značky Hermes Birkin. Paparazzovia to dokázali zaznamenať, keď fotografovali Lovata, ako odchádza z reštaurácie.

Levy bol rovnako štýlový aj so svojim úplne čiernym oblečením a koženou bundou. Užili si silvestrovskú večeru na obľúbenom mieste medzi celebritami, Matsuhisa. Podľa opisov svedkov vyzerali skutočne zamilovane a celý čas sa držali za ruky. Pevne sa objali a odišli domov v snehu.

Cesty oboch celebrít sa pred pár týždňami spojili

demi levato obidve scény

Pár celebrít, ktorí sú navzájom úplne v súlade

Zvyšný čas prázdnin bol údajne čarovný a nádherný. Mali by stráviť svoj čas súbojmi so snehovými guličkami a romantickou hudbou, ako aj pohodlným sedením pred krbom. Mali by sa tiež dohodnúť, že na dovolenke by ste nemali stratiť dobrú kondíciu. Srdce zahrievali dobrými pocitmi. Zdá sa však, že milujú aj kontrasty, a preto pili kaviareň vonku v chlade a denne cvičili vonku.

Zdá sa, že Demi Lovato je s ich novým vzťahom celkom spokojná

skvelý účes demi levato

Dobré vyhliadky do budúcnosti

Dokonca aj tí najkritickejší z pozorovateľov priznávajú, že tento známy pár má veľmi dobré vyhliadky do budúcnosti. Nad všetkým Demi lovato Zdá sa, že sa so svojim novým partnerom cíti veľmi šťastná a uvoľnená. Malo by byť pre ňu ťažké zbaviť sa úsmevu z tváre. Podľa nezávislých pozorovateľov vyzerali spolu veľmi roztomilo. Lovato a Levy posunuli svoj vzťah na ďalšiu úroveň v decembri minulého roka. Obaja nedávno bojovali s drogovou závislosťou a teraz sú vo fáze uzdravovania. Teraz sa však zdá, že sú spolu slobodní a šťastní. Toto je určite dobrý štart do nového roka!

Aktuálne obrázky Demi Lovato a Henri Levy

demi levato odvod v láske

Obe celebrity boli spolu videné niekoľkokrát pred Silvestrom

scény demi levato spolu s odvodom

Celebrity sa tajne nechali niekoľkokrát vyfotografovať

demi levato pred klubom s levi

Obe celebrity vždy prejavujú dobrý štýl a cit pre módu

moderný outfit demi levato