Známa modelka Bella Hadid robí titulky

Bella Hadid má iba 22 rokov a už má za sebou závratne strmú kariéru modelky. Spolu so sestrou Gigi sú na mólach najlepších prehliadok haute couture na svete. Bella a Gigi sú dcérami holandskej exmodelky Yolandy Hadid, ale vo svete módy si už razili svoju cestu. Koncom roku 2015 bola Bella vybraná ako top nováčik medzi známymi modelkami a v decembri 2016 jej bol udelený titul „Modelka roka“. Bella je prítomná na každom týždni módy v Londýne, New Yorku a Paríži a predvádza oblečenie známych návrhárov ako Calvin Klein, Philipp Plein a Missoni. Vystupuje pre najväčšie módne domy ako Chanel, Givenchy a Christian Dior. Bella Hadid je novou zástupkyňou známych značiek make -upu a je ju možné vidieť na titulnej strane Vogue a Elle.

 Špičkový model predstavuje súčasný ideál ženskej krásy.

Top model Bella Hadid Synonymom súčasnej ženskej krásy

  • Bella Hadid je vždy perfektne upravená od hlavy po päty

Topmodelku často na verejnosti obklopujú paparazzi s fotoaparátmi a bleskami. Zdá sa, že jej táto skutočnosť neprekáža, pretože pôsobí sebavedomo a nenechá sa týmito ľuďmi odradiť. Dokonca aj v každodennom živote na ulici je dokonale štylizovaný od hlavy po päty.

Často nosí odvážne súbory plné značkových návrhárov. Napríklad Bella kombinuje klobúk Prada s košeľou Balenciaga a nohavicami Gucci. Pred niekoľkými dňami ukázala svoje vlastné chápanie módneho štýlu hypebeast v New Yorku. Bola oblečená celá v čiernom a mala vypchatú bundu Prada. Modrina so štítkom bola viditeľná na prednej strane. Bella Hadid mala na nohách tenisky Balenciaga triple S, nevyhnutné pre feťákov zo streetwearu. Mala pri sebe aj malú tašku s držadlom Christian Dior, ktorá dotvorila jej outfit. Ich vzhľad vyjadroval luxus, ale aj diskrétny luxus v štýle hypebeast.

 Bella Hadid má vždy perfektný štýl ….

Top model Bella Hadid perfektne upravený od hlavy po päty

… aj v športovom oblečení.

Top model Bella Hadid dokonale nastajlovaný v športovom oblečení

  • Špičkový model spôsobuje zmätok

Bella Hadid začala s modelingom vo veku 16 rokov, ale neverte, že vždy pôjde hladko. Módne faux pas mala v novembri 2018 na prehliadke Victoria ‘Secret. Verilo sa, že išlo len o ojedinelý incident. Ale v utorok minulý týždeň sa to stalo znova, počas haute couture show od francúzskeho návrhára Alexandre Vauthiera. Modelka vstúpila na mólo v minišatách bez ramienok a perfektne predviedla svoje dlhé nohy. Do oka ale padol aj sexi bleskový vsuvka, a to spôsobilo v publiku zmätok. Samozrejme, aj pre nové spacie linky v médiách. Našťastie Bella Hadid nebude mať na móle smolu. Držíme palce!

Bella vyzerá krásne s tým očarujúcim úsmevom na tvári.

Bella Hadid Top Model s očarujúcim úsmevom vo Wanted

Modelka je neustále obklopená novinármi a fanúšikmi.

Topmodelka Belly Hadid je neustále obklopená novinármi a fanúšikmi

 S matkou Yolandou Hadid a sestrou Gigi – sú vo svete módy neprekonateľnou trojicou.

Top model Bella Hadid s matkou Yolandou a sestrou Gigi