Dizajnové žiarovky, ktoré si zamilujete, kombinujú svetlo a rastliny v jednom

Cool dizajnové žiarovky od Studio We Love Eames

Svetlo bolo vždy niečo, bez čoho sa nedá zaobísť. Preto sú ľudia v modernom dome tak nadšení z osvetlenia. To je tiež dôvod, prečo dizajnéri vyrábajú žiarovky v stále zvláštnejších tvaroch. Moderné žiarovky priťahujú pozornosť, vzbudzujú záujem a podnecujú predstavivosť majiteľa domu. Svietidlá dnes majú niekoľko funkcií a dizajnérske svetlá majú sekundárnu, ale dôležitú úlohu, pôsobiť výlučne extravagantne. Niektoré majú dokonca funkčné aplikácie v interiérovom dizajne. Rovnako ako v prípade Dizajnové žiarovky je to, čo vám dnes chceme predstaviť: Lampy z Štúdio We Love Eames. Tu sú …

Dizajnové žiarovky – pôsobivé závesné žiarovky s rastlinami

štúdio dizajnérskych svietidiel milujeme závesné žiarovky eames

Rastliny hrajú v našom každodennom živote obrovskú úlohu, ktorá sa v priebehu času výrazne zvyšuje. V našom mestskom prostredí človek stále viac túži po skutočnom kontakte s prírodou; hocikedy, hocikde. Táto snaha výrazne ovplyvňuje dizajn interiéru. Človek sa snaží zaviesť svieži nádych tam, kde je to možné.

A očividne to robí. Tieto cool Dizajnové žiarovky dokážte to: Kombinujú svetlo a rastliny v uzavretom systéme, a preto predstavujú obdivuhodný celok.

Dizajnové žiarovky – to je lampa alebo kontajner na rastliny?

štúdio dizajnérskych svietidiel milujeme závesné žiarovky eames

Bežnými podmienkami, aby sa rastlinám v uzavretom priestore dobre darilo, je starostlivá údržba a dostatok prirodzeného svetla. Návrhári sa teda rozhodli Štúdio We Love Eames za vytvorenie týchto jedinečných svetiel. Umožňujú starať sa o rastliny v miestnosti, kde nie sú okná a kam nemôže preniknúť svetlo. Ako hotely a reštaurácie predstavujú tieto priestory. Tieto rastliny nevyžadujú ľudskú údržbu, ako je vetranie a zalievanie. Svetlo v týchto bujných svetlách je založené na zmesi svetla LED a slnečného svetla. Týmto spôsobom sa v systéme vykonáva proces fotosyntézy.

Táto chladná stojanová lampa s rastlinou slúži aj ako ozdoba

štúdio dizajnérskych svietidiel milujeme stojacie lampy eames

Tieto žiarovky predstavujú úplne uzavretý ekosystém, v ktorom môžu rastliny prosperovať celé roky bez toho, aby boli pokojné. Stojacia lampa predstavuje nový typ elektricky vodivej sklenenej vrstvy, takže elektrická energia neviditeľne prúdi povrchom. Od zdroja napájania k LED svetlu už nie je potrebný kábel. Táto technologická inovácia predstavuje úplne nové možnosti v záhradníctve a vyzerá fascinujúco, že??

Ako vznikol nápad na túto unikátnu lampu??

štúdio dizajnérskych žiaroviek milujeme objavovanie kresieb eames

Takto sa vyrába sklenená vrstva

dizajnérske svetelné štúdio milujeme výrobu eames

A tak to pokračuje…

dizajnérske svetelné štúdio milujeme eames process image

Na konci výrobného procesu …

dizajnérske svetelné štúdio milujeme lúče ako vyrobené