Ekologická LED podlahová lampa od Studio Swine

led stojanová lampa v tvare kaktusu

LED stojacia lampa od Studio Swine – ekologické, originálne riešenie

Interdisciplinárny Štúdio ošípaných, Pod vedením Azusa Murakamiho a Alexandra Grovesa predstavuje unikátnu LED podlahovú lampu vyrobenú z recyklovaných fliaš. Zaujímavosťou je predovšetkým samotná technológia recyklácie. Fľaše neboli premenené na rozbité sklo, ale boli ohriate a opäť nafúknuté.

Týmto spôsobom boli zvládnuté rôzne, organicky zakrivené tvary. Priehľadné zelené žiarovky sú vybavené tenkými LED svetlami v tvare tyčí vyrobených z mosadze. Spracované sklo má vyššiu kvalitu a pevnosť a vyžaduje menej energie.

LED stojanová lampa má nezameniteľný kaktusový tvar a je nesporným pútačom pozornosti v každom interiéri. Skutočná tyč žiarovky je vyrobená z recyklovaného dreva a bola vyrobená z hrubého zrna pre lepší štrukturálny kontrast. Spoločnosť Studio Swine vyrobila závesné svetlá a dráhové svetlá rovnakou technikou spracovania skla. Všetky tieto umelecké diela patria do zbierky São Paulo, ktorá bola vytvorená pre Galériu Coletivo Amor de Madre..

Úžasné, udržateľné umelecké dielo

LED podlahová lampa je energeticky úsporná a efektívna

čo si myslíš o chladnom, žiarivom kaktuse v obývačke?

LED stojanová lampa s organickými tvarmi

Nádherný pútač očí

LED stojanová lampa s recyklovaným sklom

Hladká textúra a teplé svetlo

LED stojacia lampa pri pohľade zhora

  Pôvodný minimalizmus

LED stojanová lampa neobvyklá a elegantná

Dizajnéri v štúdiu Studio Swine, inšpirovaní brazílskou tropickou modernou 50. rokov, používajú na svoje práce iba recyklované a udržateľné materiály. Pozrite sa na túto ekologickú podlahovú lampu LED a užite si jej kreativitu a zmysel pre detail.