Inovatívne osvetlenie – kolekcia chladných závesných žiaroviek od Maije Puoskari

inovatívne osvetlenie rozžiari chladnú kolekciu závesných žiaroviek

Inovatívne osvetlenie – kolekcia chladných závesných lámp od Maije Puoskari

Najnovšia kolekcia osvetlenia od fínskeho dizajnéra Maija Puoskari bol predstavený v programe Salone Satellite 2013. Je to ľahké pre oči a perfektné pre moderné domácnosti. Myslite na „žaluď“ a prvé, čo nám napadne, je franšíza „doba ľadová“.

Séria stropných svetiel Terho to však môže veľmi dobre zmeniť. Krásny a nekomplikovaný dizajn týchto štýlových závesných svetiel zaisťuje, že sa perfektne hodia k existujúcej téme vášho ultramoderného sídla..

Krásny a nekomplikovaný dizajn týchto štýlových závesných svetiel vytvára doma ultramodernú atmosféru

inovatívne osvetlenie cool závesné svetlá kolekcia príroda

Návrhy, ktoré sú inšpirované prírodou, sú stále obľúbenejšie. Mohlo by to byť preto, že niektorí spotrebitelia sú ekologickejší ako kedykoľvek predtým. Zdá sa tiež, že architekti a dizajnéri majú tendenciu požičiavať si od formy zdokonalenej počas miliónov rokov evolúcie! Terho mal podobu krásnych žaluďov, zatiaľ čo stolné lampy Tatti boli inšpirované tvarom huby.

Ručne fúkané puzdra žiaroviek, ktoré sú vyrobené z bieleho opálového skla, im dodávajú elegantný a módny vzhľad, zatiaľ čo „klobúky“ fínskej jelše prinášajú „prirodzený“ pôvab. Medzi závesné svetelné inštalácie, ktoré sú pohodlné a ergonomické a tiež obľúbené doplnky vo väčšine domácností (najmä v kuchyni), sa Terho perfektne hodí. Sú k dispozícii v niekoľkých bokových verziách a závesné a stolné žiarovky sa navzájom úžasne dopĺňajú. Dizajn, to je všetko o jemnej triede!

  Tieto svietidlá sú inšpirované prírodou inovatívne osvetlenie kolekcia závesných svetiel závesné svetlá

Elegantná, roztomilá stolná lampa

inovatívne osvetlenie chladné závesné lampy kolekcia stolná lampa

Dizajnové riešenie pre domáce osvetlenie

inovatívne osvetlenie studená závesná kolekcia svetiel zelená