Kreatívne dizajnové žiarovky z prírodného dreva

The Split Grain Collection – dizajnové žiarovky od Paula Foecklera

Ak hľadáte skvelé dizajnové žiarovky, ste na správnom mieste. Boli sme úplne fascinovaní, keď sme nedávno narazili na unikátnu zbierku žiaroviek Štiepané zrno od návrhára Paula Foecklera z Los Angeles na internete. Všetky svetlá sú v skutočnosti vyrobené z prírodného dreva alebo, presnejšie, z palivového dreva. Hrubé drevené bloky boli šikovne transformované na jednoduché sochy lámp tak, že ich v pravidelných intervaloch prerezávali. Nielenže je možné vidieť konkrétne zrno každého kusa dreva, ale miestnosť bola tiež pohodlnejšia. Svietidlo prúdi štrbinami a je akési známe a upokojujúce. S takouto lampou môžete za okamih vytvoriť príjemnú atmosféru na vlastných štyroch stenách a zároveň vytvoriť nespochybniteľný pútač zraku..

Dizajnové výtvory sú k dispozícii ako stojacie a stolové žiarovky. Sú vyrobené z regionálneho regenerovaného dreva. Na konštrukciu a vystuženie projektant použil oceľ a hliník. Konečný výsledok – minimalistické svetlá, ktoré svojou modernou príťažlivosťou zvýrazňujú krásu prírody. Udržateľnosť a purizmus majú najvyššiu prioritu. Dokonca si všimnete škandinávsku pachuť, kde sú funkcia a dizajn v dokonalej rovnováhe. Čistá elegancia!

Ekologické dizajnové žiarovky

dizajnové lampy lampa na palivové drevo lampová lampová lampa

Takéto originálne a štýlové dizajnové žiarovky sú úspešným doplnkom každého interiéru a dajú sa perfektne kombinovať s mnohými ďalšími bytovými doplnkami. Sú vhodné aj ako exkluzívne darčeky, predovšetkým pre dizajnových fanatikov a skutočných fajnšmekrov. Obzvlášť sa nám páčil drevený stĺp nižšie.

Sochárska lampa z cédrového dreva

dizajnové žiarovky na palivové drevo prírodný drevený blok z dreva moderné svietidlo

Voňavé cédrové drevo bolo nájdené po rozsiahlom požiari v Angeles National Forest po tom, čo sa úrady potýkali s následkami požiaru. To bolo takmer všetko, čo zo starého stromu zostalo. Teraz je tam, veľmi pokorný a plní úplne inú úlohu.

Nájdite si aj vy svojho obľúbenca! Pozrite sa aj na ďalšie výtvory svetiel Paula Foecklera, či už na jeho oficiálnom webe alebo v Etsy.

Jednoduchý lampáš so škandinávskym nádychom

dizajnové žiarovky lampa na palivové drevo stojanová lampa z prírodného dreva

dizajnové žiarovky stojanové svietidlo na palivové drevo

dizajnové žiarovky na palivové drevo prírodné drevo

dizajnové žiarovky palivové drevo svieti prírodnými materiálmi

dizajnové žiarovky lampa na palivové drevo stojanová lampa z prírodného dreva

dizajnové žiarovky moderného dizajnu z prírodného dreva

dizajnové žiarovky, dizajn palivového dreva z prírodného dreva

dizajnové žiarovky svetlá dizajnové palivové drevo z prírodného dreva

dizajnové žiarovky z prírodného dreva rozsvietia stojace lampové lampy