LED žiarovky – viac svetla, viac inovácií, viac prírody!

Nájdenie správneho osvetlenia pre vlastné štyri steny je vec sama o sebe. Všetko musí byť správne – poloha, smer, intenzita a samozrejme dizajn. Pretože životná atmosféra v miestnosti do značnej miery závisí od toho. Pri tom nesmieme zabúdať na jeden z najdôležitejších aspektov dnešnej doby – ochranu životného prostredia. Pokiaľ ide o osvetlenie, to presne znamená: šetriť energiou! A aký je najlepší spôsob, ako to urobiť? S LED žiarovkami. Nie je už žiadnym tajomstvom, že pomocou diód LED môžete ušetriť takmer 90% nákladov na energiu, čo automaticky vedie k udržateľnej ochrane zdrojov a citeľnému zníženiu odpadu. Moderné LED osvetlenie má oproti klasickým žiarovkám samozrejme aj ďalšie výhody, ako napríklad životnosť, ktorú by ste nemali z dlhodobého hľadiska podceňovať. Všetky tieto a ďalšie dôvody hovoria jasne pre používanie LED žiaroviek nielen v súkromnom sektore, ale aj vo verejnom sektore a v priemysle.

LED žiarovky moderné osvetlenie ekonomické svetlá

Ponúka to teda nemčina LED Technics GmbH vysoká kvalita viac ako 10 rokov LED osvetlenie najvyššej kvality. Spoločnosť je obzvlášť silná na trhu inovatívnych svetelných technológií s vlastnou značkou Lumixon. Všetky výrobky sú vysoko účinné a majú dlhú životnosť. LED žiarovky bez blikania a vo väčšine prípadov aj stmievateľné sú k dispozícii v mnohých formátoch, veľkostiach a farbách. Ostatné špeciálne funkcie osvetlenia, ako aj LED panely na mieru sú tu samozrejmosťou. Výskum a vývoj sú vždy kapitalizované, a preto sú implementované aj komplexné svetelné koncepcie a komplexné efekty.

led žiarovky moderné osvetlenie nápady do obývačky

LED žiarivka T8 je inovatívny, vysokokvalitný výrobok, ktorý na trh prvýkrát predstavila spoločnosť LED Technics GmbH. A hoci sú tieto trubice zaujímavé predovšetkým pre obchod a priemysel, v zásade sa dajú použiť aj v domácnostiach. S čipom SMD 3014LED a hodnotou CRI 70-80 Ra sú žiarovky Lumixon LED úspešnou voľbou pre efektívne a moderné osvetlenie s čistým svedomím.

led žiarovky moderné osvetlenie vstavané svetlá

LED žiarovky moderné osvetlenie štúdiové panely

led žiarovky moderné osvetlenie kuchyňa ekonomické svetlá