Moderné svetlá v origami štýle od Umut Yamac

Moderné svetlá, ktoré vyzerajú ako skutočné vtáky

Nové interiérové ​​trendy a návrhy boli tento rok predstavené aj na trendovom veľtrhu nábytku Salone del Mobile v Miláne. Svetoznámi i mladí návrhári predstavili svoje najnovšie kolekcie podľa hesla „emocionálna udržateľnosť“. Návštevníci mohli objaviť štýlové a inovatívne kusy nábytku, elegantné bytové doplnky a mnoho ďalšieho. Obzvlášť sa nám páčili jedinečné žiarovky v štýle origami. Pochádzajú z Londýna Dizajnér Umut Yamac určené pre Moooi – moderné svetlá v tvare vtákov. Takzvané ostriežové svetlá rozbúšili srdce dizajnérskych fajnšmekrov a fanatikov do lámp. Zaujmú svojim diskrétnym vzhľadom a dodajú miestnosti jedinečnú, jarnú atmosféru.

Moderné svetlá v tvare vtáka

moderné svetlá origami závesné svetlá lustrové stojacie lampy

Svietidlá sú vyrobené zo syntetického papiera, mosadze a nehrdzavejúcej ocele, a preto pôsobia stabilne a hravo zároveň. Po dotyku sa vtáky začnú hojdať, čo vytvára ešte šťastnejší efekt. Svetlá nie sú k dispozícii iba ako závesné žiarovky, ale aj ako nástenné osvetlenie a lampáše.

Lampy vyzerajú skvele nielen v skupinách, ale aj jednotlivo

moderné svetlá origami dizajnové žiarovky nástenné osvetlenie

 Ľahký dotyk vtáky rozbehne

moderné svetlá origami dizajnérske žiarovky LED svetlá závesné svetlá

Dizajnér svojimi lampovými kreáciami úplne splnil motto veľtrhu. Emocionálne a udržateľné, v harmónii s prírodou, žiariace „vtáky“ pôsobia harmonicky a hodia sa do každého moderného interiéru. Je tiež cítiť štipku nostalgie z detstva a vkusu Ďalekého východu, čo robí lampy ešte obdivuhodnejšími. Niet divu, že origami svetlá sú nesporným pútačom pozornosti v každej miestnosti a okamžite upútajú pozornosť každého.

Čo si o tom myslíš Chcete tiež získať moderné svetlá, ako je toto? Ak áno, potom by ste mali pozrite sa okolo seba na Moooi. Ste si istí, že nájdete ďalší veľmi elegantný nábytok a bytové doplnky pre vaše štyri steny.

Všetky žiarovky Vogel sú k dispozícii iba v bielej farbe

moderné svetlá origami dizajnové žiarovky moderný dizajn vták

moderné svetlá origami dizajnérske žiarovky umut yamac designer

moderné svetlá origami dizajnové žiarovky dizajnérske svetlá

moderné svetlá origami dizajnérske lampy závesné svetlá s dizajnom vtákov

moderné svetlá origami dizajnérske žiarovky závesné svetlá

moderné svetlá origami stojacie lampy dizajnérske žiarovky