Originálne svetelné projektory od návrhára Mathieu Lehanneur

originálne svetelné projektory dizajnový strom atraktívne zariadenie

Originálne svetelné projektory od návrhára Mathieu Lehanneur

Túto inštaláciu svetelných projektorov a káblov visiacich z konárov statných stromov v tomto strešnom bare, ktorý je zároveň nočným klubom v Paríži, vytvoril dizajnér Mathieu Lehanneur.

Electric od Mathieu-Lehanneur

originálne svetelné projektory dizajnový strom atraktívna rozprávka

Elektrické miesto s odhlučnenými hudobnými miestnosťami, vonkajšou terasou a tanečným parketom s výhľadom na panorámu mesta..

 originálne svetelné projektory navrhujú interiér stromovej lišty

Mathieu Lehanneur navrhol interiér v spolupráci s architektkou Ana Moussinet a pridal rozdelené úrovne na definovanie rôznych zón..

 V priebehu dňa je možné pohovky a stoličky, ktoré vyzerajú ako kmene stromov, rozložiť po celej ploche a vytvoriť tak miesto na sedenie.originálne svetelné projektory navrhujú zariadenie stromovej tyče

 V noci sú tieto nabok a na ich mieste sa otvára tanečný parket s efektným DJským stánkom.

 originálne svetelné projektory navrhujú osvetlenie stromovej lišty

Fazetové okná a diagonálne panely určujú charakter časti stien. Ostatné môžu slúžiť ako obrazovky pre svetelné a video projekcie.

Veľké okno v štýle trompe l’oeil ponúka výhľad na mesto, ktoré je obklopené svetelnými lúčmi LED. Toto je jedinečný, jednorazový a veľmi originálny odkaz na nové Versailles.

 Nápaditý dizajn svetelného projektoraoriginálne svetelné projektory dizajnový strom atraktívne zariadenie

Mathieu Lehanneur založil svoje štúdio priemyselného dizajnu v roku 2001. Navrhol tiež obnovu románskeho kostola vo Francúzsku a kancelárie s tvarmi jaskýň vyrobených z papiera.

 Zariadenie nápojového baruoriginálne svetelné projektory dizajn strom atraktívna etapa

Tu sú ďalšie informácie o projekčnom tíme:

„Ak by Alicia z Krajiny zázrakov bola fanúšikom rockovej hudby, bolo by to miesto, kde by trávila noci a dni …“ zhrnul Mathieu Lehanneur. Electric, nová kultúrna platforma v Paríži, je udalosť sama o sebe. Obsahuje strešný dom s rozlohou 1 000 metrov štvorcových, v ktorom dizajnér Sound vytvoril prístrešky, ktoré plávajú medzi Zemou a oblohou. Jedná sa o monumentálne stavby elektrických sietí, ktoré sa snažia nahor ako čierne stromy. “

Nápadité usporiadanie a zariadenie v modernom štýle originálne svetelné projektory design strom atraktívny dizajn okna

Cez deň pôsobivé, v noci magické, Electric je miesto, ktoré nikdy nespí. Electric možno opísať ako salónik tvorený zvukotesnými modulmi a terasou s rozlohou 80 metrov štvorcových. Jedná sa o veľkú miestnosť s ovládacím panelom, z ktorej tanečná miestnosť ponúka neznámy výhľad na Paríž. Perspektíva odtiaľto interpretuje Ringstrasse ako pohyblivé grafické popredie pred pohľadom na kovové pletivo Eiffelovej veže.

Veľký prázdny priestor, kde je prezentovaný dizajn projektora

originálna výstava svetelných projektorov interiérový výstavný stromový bar

Lehanneur a Ana Moussinet navrhli miestnosť, ktorá je dennou reštauráciou počas dňa a klub alebo salónik od večera do rána, ale aj miestnosť, ktorú je možné premeniť na rôzne varianty pomocou rôznych videoprojekcií a nekonečných pôdorysov..

Vizuálna ilúzia – dizajn steny

originálne svetelné projektory design strom atraktívny dizajn steny

originál-svetelné-projektory-dizajn-strom-bar-interiér-peň

Electric už vybrali We Love Art a Kavinski a Ducesse pre svoje nové albumy … Tiež sa šíria chýry, že budú mať veľký open air

 Na strane parku vyrastie bazén.

originálne-svetelné-projektory-dizajn-strom-atraktívne-obkladanie stien

V dôsledku vysoko kreatívnych požiadaviek manažmentu mnoho umelcov vybraných kurátorom Johnom Michaelom Ramirezom prispieva k kultúrnemu zriadeniu tohto miesta. Veľký Paríž konečne našiel svoje ťažisko

 originálna prezentácia svetelných projektorov stromová lišta originálne svetelné projektory dizajn strom atraktívny strom