Porcelánová závesná lampa Chiarodì – nadrozmerná kreácia od Metal Lux

porcelánová závesná lampa z kovu lux v čiernej a zlatej farbe

Porcelánová závesná lampa Chiarodì od Metal Lux

Dnes vám predstavujeme túto elegantnú, vysokokvalitnú porcelánovú závesnú lampu od spoločnosti Metal Lux, ktorá presviedča prvotriednym a elegantným dizajnom. Závesná lampa Chiarodì bola vyrobená v dvoch hlavných verziách – s lešteným, farebným povrchom a s kovovou vrstvou s miernym účinkom starnutia..

Nadmerná lampa je taká mnohostranná, že sa dokonale prispôsobí každému interiéru a každému vkusu. Vášnivú červenú môžete použiť v obývačke alebo v kuchyni a vybrať si do spálne porcelánovú závesnú lampu s lešteným medeným vzhľadom. Čierna alebo biela farba je tiež veľmi vhodná pre vašu domácu kanceláriu alebo pre váš obchod. Prečo nie aj zlato alebo striebro?

Máte radšej striebro a ošarpaný šik?

Nadrozmerné porcelánové závesné svetlo v striebornej farbe

Porcelánová závesná lampa Chiarodì je k dispozícii v dvoch veľkostiach – s priemerom 60 a 90 cm. K dispozícii je vám celkom šesť kópií. Kovové povlaky sú v zlatej, striebornej a medenej farbe a farebné povrchy sú v čiernej, bielej a červenej farbe.

Vnútro je biele a štýlovo zdobené kvetinovými ozdobami. Intenzita svetla je úplne dostačujúca a vylučuje použitie iného osvetlenia v miestnosti.

Vďaka svojmu jedinečnému a rafinovanému dizajnu je táto porcelánová závesná lampa nesporným zvislým pútačom pozornosti v každom interiéri, v súkromných aj verejných priestoroch..

Chcete do svojho interiéru vniesť viac temperamentu?

porcelánová závesná lampa, v tvare misky v červenej farbe

Pocit ľahkosti a slobody

porcelánový prívesok svetlo brilantne biely

Máte na výber

porcelánová závesná lampa v tvare misky z červeného zlata bielej a čiernej

Ako sa vám páči toto elegantné závesné svetlo? Je to niečo pre teba? Dúfame, že ste už našli jednu zo šiestich verzií, ktoré sú vhodné pre váš domov alebo kanceláriu. Ak ste sa rozhodli urobiť to, dúfame, že sa vám bude páčiť jedinečná porcelánová závesná lampa Chiarodì!